UWAGA!

Oni wygrali wejściówki na lodowisko

 Elbląg, Oni wygrali wejściówki na lodowisko
fot. MOSiR

Sezon na Lodowisku Helena w pełni. Fani łyżew licznie korzystają z gładkiej i profesjonalnie przygotowanej tafli, miło i aktywnie spędzając wolny czas.

Ogólnodostępne wejścia odbywają się w każdy wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.00 i 19.00, a w soboty i niedziele o godzinach 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50. Każda sesja trwa 50 minut. Natomiast we wtorki o godz. 18 odbywają się zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci.

 

Dla fanów lodowiska mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na ślizgawkę. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: Jak zaczęła się moja przygoda z łyżwami i dlaczego to ja powinnam/ powinnienem wygrać bilety na lodowisko? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójną wejściówką.

 

Konkurs wygrali: Anna Zawodniak i Jacek Tyburski. Gratulujemy!

 

***

Regulamin konkursu

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama