UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatni konkurs Letniego Salonu Muzycznego. Wygraj nagrody

2020-07-09
Aktualizowany 2020-08-15 16:15
 
Elbląg, Ostatni konkurs Letniego Salonu Muzycznego. Wygraj nagrody

Przed nami ostatni koncert XXIII Letniego Salonu Muzycznego – Bażantarnia 2020 i niepowtarzalna okazja do wspomnień muzycznych. Usłyszymy tak znane utwory jak Nasza jest noc, Na pierwszy znak czy Okularnicy, ale też Zwariowany alfabet czy Karta z dziejów ludzkości. To też ostatnia edycja naszego cotygodniowego konkursu.  

Co tydzień, przez okres trwania Letniego Salonu Muzycznego, na portEl.pl ogłaszaliśmu konkurs z nagrodami, przekazanymi przez Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, organizatora Letniego Salonu Muzycznego. Dzisiaj czas na siódmą i ostatnią edycję konkursu. 

 

Pięć osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie: Która edycja Letniego Salonu Muzycznego odbywa sięw tym roku i dokończą najciekawiej zdanie "Kultura w Elblągu to moim zdaniem..." otrzymają nagrody - zestawy upominków (m.in. książek). Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 20 sierpnia, włącznie pod mailem konkurs@portel.pl. W tytule maila prosimy wpisać hasło "ETK", a w treści maila poza odpowiedziami również prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz dodanie formuły "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu".

Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
           

Nazwiska laureatów podamy w piątek, 21 sierpnia.

         
                     ***
                     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
                     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
                     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
                     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
                     5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
                     Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama