UWAGA!

Romantyczna kolacja w Gościńcu

Elbląg, Romantyczna kolacja w Gościńcu

W konkursie do wygrania romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji Gościńca Pod Srebrnym Dzwonem. Zapraszamy do Kadyn – urokliwego miejsca na Wysoczyźnie Elbląskiej – tymi słowami gospodarze Gościńca zachęcają do odwiedzenia tej miejscowości.

Otwarty niedawno w Kadynach Gościniec Pod Srebrnym Dzwonem mieści się w wyremontowanym gruntownie budynku zaprojektowanym przez wybitnego architekta Konrada Steinbrechta na początku ubiegłego stulecia, za czasów panowania cesarza Wilhelma II.
     - Kadyny to miejsce magiczne – rosną tu tysiącletnie dęby, niepowtarzalny klimat tworzą zabudowania pałacowe z oranżerią i stadniną koni, klasztor i kapliczki oraz stylowa, doskonale zachowana architektura wsi – zachęcają gospodarze kadyńskiego Gościńca. - Stare trakty prowadzą na porośniętą lasami Wysoczyznę, skąd otwierają się przepiękne widoki na Zalew Wiślany i Mierzeję.
     W Gościńcu oddano do dyspozycji gości komfortowe i stylowe wnętrza 26 pokojów, w tym dwupoziomowy apartament Księżniczki Kadyny i apartament Księżniczki Pogezany. W piwnicznych wnętrzach restauracji serwowane są dania kuchni staropolskiej oraz potrawy regionalne.
     Właściciele Gościńca zapraszają na przyjęcia okolicznościowe, bale, staropolskie biesiady, bankiety; obsługują grupy turystyczne, organizują konferencje, sympozja, wyjazdy motywacyjne. Wśród specjalnych atrakcji są dyskoteki i bale, survivalowe: Akcja Przygoda, Trofeum, Paintballowa, wieczory tematyczne - lata 20., “Przeminęło z wiatrem”, “Przepustka marynarza”, a także dla zainteresowanych wycieczki do Malborka, Fromborka, Gniewu czy na Kanał Elbląsko – Ostródzki. Organizowane są – oczywiście – przejażdżki konne itp.
     Dla Czytelników portElu mamy dwuosobowe zaproszenie na staropolską wykwintną kolację do restauracji mieszczącej się w Gościńcu Pod Srebrnym Dzwonem. Aby je wygrać, należy do 11 listopada 2003 wysłać SMS-a z prawidłową odpowiedzią na pytanie: Jaką ilością pokojów dysponuje “Gościniec pod Srebrnym Dzwonem”?
     SMS o treści PT.213:xx, gdzie xx oznacza liczbę pokojów (na przykład PT.213:43) wysyłamy na numer 7116. Koszt SMS-a wynosi 1,22 zł (z VAT). Kropka po PT oraz dwukropek po liczbie 213 są obowiązkowe. Wielkość liter nie ma znaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.
     
     ***
     
     Konkurs został zakończony. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście 26 pokojów. Zdobywczyni nagrody, wyłoniona w drodze losowania, powiadomiona została telefonicznie.
     Zapraszamy do dalszego uczestnictwa w naszych konkursach!
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama