UWAGA!

Ruski miesiąc

2010-03-25
Aktualizowany 2010-03-26 11:58
Elbląg, Ruski miesiąc

27 marca w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbędzie się światowa prapremiera "Ruskiego miesiąca" w reż. Giovanny'ego Castellanosa. Sprawdź czy wygrałeś zaproszenie na kolejny spektakl, 28 marca, o godz. 17.

 "Ruski miesiąc" - tu przedstawiona jest Polska widziana oczami mieszkającego w Warszawie Rosjanina. Bohater nieustannie zmaga się z nieprzystosowaniem prawa kościoła katolickiego do jakichkolwiek przemian. Skostniałe zasady, które nie zmieniają się od wieków nie są przystosowane do nowych przedsięwzięć, które niesie ze sobą życie. To nie tylko tytuł spektaklu, ale przede wszystkim pierwszej powieści Dmitrija Strelnikoffa, utworu dowcipnego, pełnego werwy i pod wieloma względami odkrywczego. Błyskotliwe komentarze na temat mentalności Polaków, dygresje, niejasności obracane w żart, teatr groteski i absurdu.
       Premiera odbędzie się 27 marca i uświetni obchody Międzynarodowego Dnia Teatru. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na spektakl popremierowy, 28 marca o godz. 17.
      
       Podwójne zaproszenie na spektakl 28 marca o godz. 17 wygrała Katarzyna Piasecka. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama