UWAGA!

Sprawdź kto wygrał podwójną wejściówkę na Dyskusyjny Klub Filmowy

 Elbląg, Sprawdź kto wygrał podwójną wejściówkę na Dyskusyjny Klub Filmowy

Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka zaprasza na film „Dyskretny urok niebezpiecznych myśli”. Projekcja odbędzie się w najbliższy czwartek, 2 grudnia o godzinie 19:00.

Grudniowe spotkania DKF-u to nie tylko okazja do podsumowania mijającego sezonu, ale także wyjątkowe seanse zaplanowane przez… widzów. Zarówno „Dyskretny urok niebezpiecznych myśli” oraz „Niefortunny numerek czy szalone porno” to filmy wybrane przez uczestników, w ramach wewnętrznego plebiscytu. „Filmów, które mogłyby zasilić repertuar DKF-u jest bardzo dużo. Cieszę się, że tym razem w wyborze wspomogli mnie widzowie. Przeprowadziliśmy głosowanie i jego rezultaty będzie można obejrzeć 2 i 16 grudnia” – mówi Aleksandra Bielska – koordynatorka DKF-u. Tegoroczny sezon jest krótszy niż pozostałe. Regularne spotkania, z racji pandemii, rozpoczęły się w czerwcu. Zwieńczeniem działalności będzie seans 16 grudnia, podczas którego poznamy laureatów Konkursu Lojalnościowego, a także po raz ostatni w tym roku widzowie ocenią film w plebiscycie publiczności.

 

Tymczasem 2 grudnia godz. 19:00 „Dyskretny urok niebezpiecznych myśli” – nowy obraz Emmanuela Moureta. To historia Daphné i Maxime’a, którzy dość nieoczekiwanie spotykają się na urokliwej francuskiej prowincji. Będąca w trzecim miesiącu ciąży kobieta wyjechała tam ze swoim partnerem François. Z kolei dla jego kuzyna Maxime’a to próba złapania równowagi po bolesnym rozstaniu. Kiedy okazuje się, że François musi na kilka dni wyjechać, bohaterowie natychmiast znajdują wspólny język i zbliżają się do siebie. Dzielą pełne rozczarowań i frustracji podobne związkowe doświadczenia, które poznajemy w serii retrospekcji. Szybko okazuje się, że gdy mowa jest o miłości, nic nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać.

 

Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na spotkanie DKF! Otrzyma je osoba, która najciekawiej odpowie na pytanie: Jaki film chciałbym/ chciałabym zobaczyć na kolejnym spotkaniu DKF i dlaczego?

 

Rozwiązanie konkursu: podwójną wejściówkę wygrała Pani Katarzyna Nowak. Gratulujemy!

 

***

Regulamin konkursu

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Kino Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama