UWAGA!

Sprawdź, kto wygrał wejściówki do Dino Parku

 Zwycięzcy konkursu: Artur Tkaczuk, Miłowit Milewski i Ala Mikuła
Zwycięzcy konkursu: Artur Tkaczuk, Miłowit Milewski i Ala Mikuła

Nawet dinozaury kiedyś były dziećmi. Jeśli chcesz, by dla Twoich pociech nuda była prehistorią, zabierz je w miejsce, które dostarcza mnóstwo emocji i wiedzy. Park Ruchomych Dinozaurów i Smoków Dino Park w Malborku czeka na Was! Z okazji Dnia Dziecka mamy do rozdania 3 jednoosobowe wejściówki. Sprawdź kto wygrał!

W otoczeniu leśnej przyrody i naturalnej wielkości dinozaurów Twoje dziecko pozna poszczególne okresy w dziejach Ziemi. W sposób ciekawy i dostosowany do wieku odwiedzających opowiemy o rozwoju różnych form życia setki milionów lat temu. Dodatkową atrakcją jest Park Smoków, Animatroniczne pokazy na żywo z Dinozaurami oraz Park Linowy Malborkstones

W cenie biletu możesz odwiedzić: ścieżkę edukacyjną o długości 1350 m oraz zlokalizowane na niej mini zoo, plac zabaw z piaskownicą, w której można wykopać szkielet dinozaura. Muzeum skamieniałości, gdzie można znaleźć szczątki zwierząt i roślin oraz ślady ich działalności zachowane w skałach. Atrakcją jest Kino 5D Extreme oraz Kraina Zabaw. Głodnych i spragnionych zapraszamy na małe co nieco do Dino Baru i T-Rex Baru.

 

 

Kupując jeden bilet wstępu – korzystacie ze wszystkich atrakcji parku bez limitu.

Bilety dostępne w kasach parku, biletomacie oraz online na stronie internetowej.

 

Aby wziąć udział w konkursie należało przesłać pracę dziecka z dinozaurem.

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU: wejściówki do Parku Ruchomych Dinozaurów i Smoków Dino Park w Malborku wygrywa Artur Tkaczuk, Miłowit Milewski oraz Ala Mikuła! Dziękujemy wszystkim dzieciom za nadesłane prace a zwycięzcom życzymy niezapomnianych przygód w Dino Parku!

 

***

Regulamin konkursu

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

 

 

--- autopromocja ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie