UWAGA!

Sprawdź, kto wygrał wejściówki na lodowisko

 Elbląg, Sprawdź, kto wygrał wejściówki na lodowisko
fot. MOSiR

Sezon zimowy nabiera kształtów. Od niedawna można korzystać z gładkiej i błyszczącej tafli lodowiska Helena, na której odbywają się również cykliczne imprezy. Jedną z nich jest Ice Party. Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników do wygrania 2 podwójne wejściówki na najbliższe takie wydarzenie, które odbędzie się 5 listopada o godz. 18.

Ice Party to zabawa na lodzie, przy tanecznej muzyce, okraszonej efektownymi, kolorowymi światłami wokół tafli. Najnowsze hity, przygotowane przez DJ Szupixa, umilą czas swobodnej jeździe i pozwolą odprężyć się po pracowitym tygodniu. Kolejna impreza odbędzie się w piątek, 5 listopada, o godzinie 18, na lodowisku Helena. Jeżeli chcesz wybrać się na łyżwy z koleżanką, kolegą lub grupą znajomych, weź udział w naszym konkursie.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedź na pytanie: Dlaczego lubisz lodowisko Helena? Do wygrania są dwie podwójne wejściówki.

Na wiadomości od fanów łyżwiarstwa czekamy czekamy do czwartku, 4 listopada, do godziny 12:00, pod adresem mailowym konkurs@portel.pl. W tytule maila prosimy wpisać "lodowisko", a w odpowiedzi podać swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

Rozstrzygnięcie konkursu: bilety wygrali Małgorzata Mazurkiewicz i Marek Gierszewski.

 

***

Regulamin konkursu

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)