UWAGA!

Świadek koronny

2007-02-02
Aktualizowany 2007-02-02 15:44
Elbląg, Świadek koronny

W piątek 2 lutego na ekranach Multikina pojawi się najnowszy polski film sensacyjny „Świadek koronny". Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na film.

Skruszony gangster Blacha składa zeznania, które obciążają największych mafijnych bossów. Staje się najpilniej strzeżonym w Polsce świadkiem koronnym. Tylko dziennikarzowi Marcinowi Krukowi udaje się do niego dotrzeć i namówić na jedyny wywiad. Gangster nie wie jednak, że Marcin ma osobisty powód, dla którego chce się z nim spotkać twarzą w twarz. Dziennikarzowi towarzyszy operatorka kamery Iwona. Delikatna i krucha nie pasuje do świata, który pochłonął Marcina. Ukrywa przed nim swoją miłość i, nieświadoma jego tajemnicy, towarzyszy mu przy wywiadzie, który na zawsze odmieni ich życie. Blacha, ujawniając tajemnice mafii, pokazuje swoje dwie twarze: bezwzględnego bandyty, ale i człowieka, który dla ukochanej żony zdecydował się na układ z policjantem.
     Reżyseria Jarosław Sypniewski, Jacek Filipiak, scenariusz Wojciech Tomczyk. Obsada: Paweł Małaszyński, Urszula Grabowska, Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski. Polska 2007.
     
     Podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans filmu wygrali Honorata Ołdakowska i Łukasz Kotowicz. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama