UWAGA!

Szalona komedia kryminalna

2007-03-05
Aktualizowany 2007-03-06 10:38
Elbląg, Od lewej: Tomasz Czajka, Marcin Tomasik i Jolanta Tadla.
Od lewej: Tomasz Czajka, Marcin Tomasik i Jolanta Tadla.

Elbląski Teatr Dramatyczny zaprasza na znakomitą kryminalną komedię „Szalone nożyczki”, o której zakończeniu decydują widzowie. Sprawdź czy wygrałeś zaproszenie na spektakl we wtorek 6 marca o godz. 19.

Zaczyna się całkiem zwyczajnie. W salonie fryzjerskim „Szalone Nożyczki” trwa codzienna praca. Basia (Jolanta Tadla) maluje sobie paznokcie, Tonio (Marcin Tomasik) w kokieteryjnym stroju strzyże nieco oszołomionego klienta (Tomasz Czajka). Te pierwsze sceny - lekkie, zabawne i pełne dobrze podpatrzonych szczegółów.
     Akt drugi to interaktywna zabawa z publicznością. Faktycznie, kolejne etapy analizy zachowań bohaterów tej sztuki wywołują duże emocje, śmiech, a także oklaski. Aktorzy dobrze czują się w tej konwencji, reagują błyskotliwie, przekomarzając się z publicznością, żartując z siebie nawzajem, uszczypliwie puentują zachowania partnerów na scenie i widzów. Policjant (Jacek Wojciechowski) prowadzący sceniczne dochodzenie w sprawie morderstwa odwołuje się do widowni, zadaje jej pytania niczym świadkom, pyta o jej opinie, przeprowadza głosowanie decydujące o wytypowaniu zabójcy. Jednym słowem - wciąga publiczność do zabawy.
     W „Szalonych nożyczkach” występują także Krzysztof Bartoszewicz (Edward Wurzel, handlarz antykami) i Beata Przewłocka (pani Dąbek, żona posła).
     Całość wyreżyserował Maciej Korwin (dyrektor Teatru Muzycznego w Gdyni).
     
     Podwójne zaproszenie na spektakl, który zaprezentowany zostanie we wtorek 6 marca o godz. 19 wygrał Piotr Wysocki. Gratulujemy. Potwierdzenie wyślemy mailem.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama