UWAGA!

Tydzień... Wszyscy jesteśmy Chrystusami

2007-01-30
Aktualizowany 2007-01-31 11:00
Elbląg, Tydzień... Wszyscy jesteśmy Chrystusami

31 stycznia (środa) o godz. 19 w kinie Światowid wyświetlony zostanie film Marka Koterskiego „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. Projekcja jest częścią Tygodnia z „Rzeczpospolitą”. Sprawdź czy wygrałeś zaproszenie.

Głównym motywem filmu są bolesne wspomnienia Sylwka - Syna o piciu jego Ojca - Adama. Naprzemianlegle do tego zaczyna się w Adamie odwijać taśma własnych wspomnień, tworzących - wraz z opowiadaniem Syna - listę największych strat i ran, zadanych przez picie sobie i bliskim. Ze wspomnień Adama wynika jeszcze coś: czarna sztafeta pokoleń. Ojciec Adama też pił i Adam poprzysiągł sobie, że nie przysporzy nigdy takiego strachu i wstydu swojemu synowi. A jednak... Zresztą Ojciec Adama też to sobie w dzieciństwie przysięgał... Więc, czy można przerwać tę czarną sztafetę?
     W filmie Marka Koterskiego, twórcy m.in. „Nic śmiesznego” i „Dnia świra”, występują: Marek Kondrat, Andrzej Chyra, Janina Traczykówna, Michał Koterski.
     
     Pojedyncze zaproszenie na film "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" wygrali: Tomasz Batko i Iwona Szyc. Gratulujemy. Potwierdzenie wyślemy mailem.
     
     
     
Sponsorzy

     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama