[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Włoska uliczka: oni wygrali zaproszenie

2019-05-06
Aktualizowany 2019-05-13 14:30
 
Elbląg, Włoska uliczka: oni wygrali zaproszenie

W Elblągu, tuż pod Bramą Targową, powstała "włoska uliczka", czyli trzy miejsca, w których można spędzić dzień tak, jak w pięknej Italii. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na śniadanie, obiad i drinki z przekąskami. Sprawdź, czy wygrałaś/ -eś.

Podwójne zaproszenia na śniadanie w Molto Bene, czyli nowo powstałej kawiarni ulokowanej tuż pod Bramą Targową, obiad w restauracji Amore Mio (bon na 150 zł) oraz drinki z przekąskami również w Molto Bene wygrali: Alicja Grajczak i Filip Mikucki. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem. Zaproszenie można zrealizować jednego dnia lub podczas trzech wizyt.
      
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama