UWAGA!

Wpuszczony w kanał

2007-03-02
Aktualizowany 2007-03-09 13:05
Elbląg, Wpuszczony w kanał

Na ekranie kina Światowid oglądać można film animowany „Wpuszczony w kanał”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na ten film.

Roddy St. James to rozpieszczona mysz domowa, której wydaje się, że świat został stworzony specjalnie dla niej. Kiedy zamieszkujący w kanałach ściekowych szczur wyłania się ze zlewu i decyduje, że właśnie nadeszła jego kolej na cieszenie się luksusem, Roddy zamierza pozbyć się szkodnika zwabiając go do toalety, aby tam wciągnął go wir w toalecie. Plan Roddy’ego spala jednak na panewce, bo to właśnie on staje się tym, który zostaje spuszczony z wodą do podziemnego, pełnego zgiełku świata. Tam Roddy odkrywa pulsującą metropolię, w której spotyka Ritę, bystrą szczurzycę oddaną własnej misji. Jeśli Roddy ma zamiar wrócić do domu, wspólnie z Ritą będą musieli wyrwać się ze szpon nikczemnego, gardzącego gryzoniami Al Ropucha. Wysyła on swoich dwóch nieszczęsnych popleczników - szczury Szpenka i Chloriana, a także kuzyna - Deja Bę - aby dopilnowali, by Roddy i Rita zostali... zamrożeni.
      Reżyseria: David Bowers, Sam Fell, scenariusz: William Davies, Joe Keenan, Christopher Lloyd, Dick Clement, Ian La Frenais. USA 2006.
      Pojedyncze zaproszenia na film wygrywają Izabela Walczak i Marcin Maciejak. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama