UWAGA!

Wyspa Nim

2008-09-19
Aktualizowany 2008-09-19 18:35
Elbląg, Wyspa Nim

W piątek 19 września na ekrany Multikina wchodzi familijny film przygodowy „Wyspa Nim”. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na dowolny seans filmu. Sprawdź, czy wygrałaś.

Na tajemniczej Wyspie Nim wszytko może się zdarzyć, dzieją się niestworzone rzeczy i nikt nie próbuje trzymać wodzów fantazji. Mieszka tu dziewczynka z charakterem o imieniu Nim w otoczeniu egzotycznych zwierząt – przyjaciół. Jej niezwykła egzystencja w tropikalnej dżungli, inspirowana jest baśniami i legendami, a w szczególności przygodami ukochanego bohatera literackiego, najsłynniejszego podróżnika, Alexa Rovera. Kiedy znika bez śladu ojciec Nim, znany badacz oceanów, a sama wyspa znajduje się w niebezpieczeństwie, dziewczyna zwraca się o pomoc do autora przygód Alexa. Nim nie wie jednak, że słynny autor książek o nieustraszonym podróżniku to w rzeczywistości kobieta, Alexandra Rover, tchórzliwa i nieśmiała samotniczka, nie wystawiająca nosa poza swój ciasny wielkomiejski apartament.
     Reżyseria: Jennifer Flackett, Mark Levin, scenariusz: Jennifer Flackett, Joseph Kwong, Mark Levin, Paula Mazur. Obsada: Abigail Breslin, Jodie Foster, Gerard Butler. USA, 2008.
     Podwójne zaproszenia na film wygrały Marta Dordzik i Joanna Szczepańska. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama