UWAGA!

Zajęcia taneczne w Szkole Broadway

2012-09-21
Aktualizowany 2012-10-01 12:00
Zajęcia taneczne w Szkole Broadway
Fot. nadesłane.

Dla naszych Czytelników mamy 10 karnetów na zajęcia taneczne w Szkole Tańca Broadway. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś!

Nagrodami w konkursie są karnety na miesięczną naukę do wykorzystania w październiku. Do wygrania są dwa karnety na: zumbatomic, zumba dla dorosłych (na wtorek i czwartek 17.45), taniec towarzyski, gimnastykę artystyczną oraz taniec współczesny.
      
       Aby wygrać jeden z dwóch karnetów na zajęcia zumby dla dzieci wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Zajęcia zumby dla dzieci mają swoją specjalną nazwę - jaka to nazwa? Prawidłowa odpowiedź: Zumbatomic. Karnet na zumbę dla dzieci wygrały: Kamila Borowicka i Zuzia Brocka. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Aby wygrać jeden z dwóch karnetów na zumbę dla dorosłych wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Jakie rytmy poznajemy na zajęciach zumby? Wymień przynajmniej dwa. Na zajęciach z zumby poznajemy rytmy latynoskie i międzynarodowe, tj. merengue, salsę, cumbię, reggaeton, flamenco, sambę, taniec brzucha, cha-che, rumbę, twist oraz hip – hop. Karnet na zumbę dla dorosłych wygrały: Joanna Kłobukowska i Renata Bizunowicz. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Aby wygrać jeden z dwóch karnetów na gimnastykę artystyczną wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Czy gimnastyka artystyczna i gimnastyka akrobatyczna to dyscypliny olimpijskie? Odpowiedź: Tak. Karnet na gimnastykę artystyczną wygrali: Kinga Zielińska i Aleksander Ścigaj. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Aby wygrać jeden z dwóch karnetów na zajęcia z tańca towarzyskiego wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakich tańców można nauczyć się na zajęciach tańca towarzyskiego. Wymień przynajmniej dwa: nauka walca, tango, fokstrota, samby, cha-chy, rumby i jive. Karnet na zajęcia z tańca towarzyskiego wygrały: Martyna Różańska i Aneta Wojtczak. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Aby wygrać jeden z dwóch karnetów na zajęcia z tańca współczesnego wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Czy taniec współczesny wywodzi się z baletu klasycznego? Odpowiedź:Taniec współczesny wywodzi się z baletu klasycznego. Karnet na taniec współczesny wygrały: Adrianna Kowalska i Paula Orzechowska. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Karnety będą do odbioru w Szkole Tańca Broadway.

      

       Regulamin konkursów.
      
Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej