UWAGA!

Zaproszenia na koncert Lenny Kravitza

 Elbląg, Zaproszenia na koncert Lenny Kravitza

Radio Eska i Multikino zapraszają na kolejny „Summer Patrol” - koncert na wielkim ekranie. W czwartek 20 lipca w kinie zobaczymy relację z trasy koncertowej Lenny Kravitza. Początek koncertu o godz. 18. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

Lenny Kravitz to jeden z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, którego odważne, charakterystyczne brzmienie wykracza poza ramy gatunku i stylu. Jego płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy na całym świecie.
     DVD „Live” zawiera fragmenty koncertów zarejestrowane podczas światowej trasy „Lenny” oraz nagrania zza sceny, gdzie można zobaczyć artystę podczas normalnych, codziennych zajęć, rozmów z fanami i z przyjaciółmi. Reżyserem 78-minutowego materiału jest Mark Seliger, uznany fotograf i reżyser teledysków.
     „Summer Patrol”, czyli relacje z najlepszych koncertów zobaczyć będzie można na wielkim ekranie w każdy czwartek lipca i sierpnia.
     Podwójne zaproszenia na koncert Lenny Kravitz Live wygrali: Paulina Kozak, Iwona Grasza, Dawid Rysicki, Hanna Chlewińska, Kamil Giedziun, Agnieszka Wór, Monika Szulc, Sabina Żukowska, Joanna Dawidowska i Marcin Baczyński. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
oprac. OK

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama