UWAGA!

Zaproszenia na maraton „Coca-Cola...rze”

 Elbląg, Kadr z filmu „9 songs”.
Kadr z filmu „9 songs”.

W piątek 23 czerwca o godz. 21 Multikino zaprasza na kolejną, tym razem angielską, część cyklu „Retrospektywny Zlot Eurokinomaniaków, czyli Coca-Cola...rze!”. Na ekranie zobaczymy trzy filmy: „Gnijącą pannę młodą”, „Lato miłości” i „9 songs”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na dzisiejszy maraton.

„Gnijąca panna młoda”
     Maudeline i Finis Everglot czują interes w wydaniu swojej córki Victorii za Victora, syna okropnych Van Dortów. Nie ma dla nich znaczenia, że Van Dortowie to nuworysze, najważniejsze, że mają pieniądze. Decyzja zapadła i obie rodziny są bardzo podekscytowane faktem, iż udało się zaaranżować małżeństwo. Uczucia tego niestety nie podzielają przyszli małżonkowie...
     Reżyseria Tim Burton i Mike Johnson, scenariusz Pamela Pettler i Caroline Thompson. Wielka Brytania 2005.
     
     „Lato miłości”
     Mona i Tamsin spotykają się na wrzosowiskach nie opodal cichej wioski w Yorkshire. Nawiązuje się między nimi niezwykła przyjaźń. Tamsin to marzycielka skłonna do tragizowania, Mona jest grubiańska i dowcipna. Tamsin jest zauroczona Moną, a Monie bardzo się to podoba. Obie chciałyby zmienić swoje życie. Phil pragnie na siłę je zbawić, podobnie jak wszystkich innych. Mona chciałaby, żeby wrócił jej dawny Phil - daleki od ideału, ale taki, jakiego kochała. Tamsin zaś chciałaby go złamać. Losy tej trójki coraz bardziej się splatają. Atmosfera wibruje silnymi emocjami i delikatnym, zmysłowym erotyzmem…
     Scenariusz i reżyseria (na podstawie powieści Helen Cross) Paweł Pawlikowski. Obsada: Nathalie Press, Emily Blunt, Paddy Considine, Dean Andrews. Wielka Brytania 2004.
     
     „9 songs”
     Amerykanka Lisa przebywa na rocznym stypendium w Londynie. Na koncercie rockowym w Brixton poznaje Matta. Od tej chwili nie mogą bez siebie żyć, to początek wielkiej, zmysłowej miłości. Ich związek jest pełen pasji, czułości i intensywnej erotyki. Rok później rozstają się na zawsze.
     Scenariusz i reżyseria Michael Winterbottom. Obsada: Kieran O’Brien, Margo Stilley. Wielka Brytania 2004.
     
     Bilety na maraton - 15 zł (w cenę wliczony zestaw Coca-Cola...rza, czyli paczka Popcornu i Coca-Cola).
     Podwójne zaproszenia na maraton wygrali: Monika Dziąbkowska, Łukasz Jasiński i Marcin Bednarski. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
oprac. OK

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama