UWAGA!

Zobacz koncert Norah Jones

2007-02-07
Aktualizowany 2007-02-08 10:41
Elbląg, Norah Jones
Norah Jones

Z okazji premiery trzeciego albumu Norah Jones Multikino oraz EMI Music Poland zapraszają na wyjątkowy koncert na wielkim ekranie. Już w czwartek 8 lutego o godz. 19 zobacz koncert Norah Jones - Live In New Orleans. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na ten wieczór.

Kiedy Norah Jones, 22-letnia wokalistka, wydawała swój debiutancki album nakładem Blue Note Records w lutym 2002 roku nie przypuszczała nawet, że płyta stanie się jednym z największych bestsellerów wszechczasów. Pomimo skromnych oczekiwań album "Come Away With Me", który artystka określiła kiedyś swoją "nastrojową małą płytką" stał się niespotykanym zjawiskiem, osiągając multiplatynowy status zanim jeszcze upłynął rok od premiery krążka. Norah stała się gwiazdą koncertującą na całym świecie, a za album "Come Away With Me" zdobyła osiem nagród Grammy, w tym w kategoriach Najlepszy Album, Najlepsze Nagranie, Najlepszą Piosenkę i Najlepszy Debiut. Wokalistka, autorka piosenek i pianistka powróciła w lutym 2004 płytą "Feels Like Home" kolejnym porywającym, intymnym nagraniem, które - tak jak debiutancka płyta - stanowiło idealną mieszankę piosenek autorstwa Norah i jej zespołu oraz świetnie dobranych coverów. Album "Feels Like Home" stało się dowodem na to, że sukces Norah nie był przypadkowy - płyta zadebiutowała na pierwszym miejscu Billboardu, zgarnęła entuzjastyczne recenzje, zdobyła nagrodę Grammy i sprzedała się w multiplatynowym nakładzie.
     Pod koniec stycznia tego roku ukazało się trzecie dzieło Norah, album "Not Too Late", czyli kolekcja 13 nowych piosenek napisanych przez Norah, wyprodukowanych wspólnie z basistą Lee Alexandrem, z którym artystka od lat współpracuje przy swoich kompozycjach.
     
     Podwójne zaproszenia na koncert wygrali: Anna Gąsowska i Marcin Bogucki. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama