UWAGA!

Zostań fotoreportElem i wygraj Nokię w zestawie

2012-10-02
Aktualizowany 2012-10-05 09:15

Doceniając zaangażowanie Czytelników w tworzenie fotograficznej historii miasta, firma Dialog Grupa Netia ufundowała nagrody w postaci aparatów komórkowych i starterów ze złotymi numerami dla uczestników konkursu FotoreportEl. W kolejnych miesiącach 2012 roku, poza tradycyjną pieniężną nagrodą redakcji portElu, mamy po trzy takie zestawy.

W konkursie FotoreportEl nie są brane pod uwagę walory artystyczne zdjęcia, chociaż są one mile widziane. Liczą się głównie umiejętność uchwycenia chwili, znalezienia się z aparatem (także komórkowym) we właściwym miejscu o właściwym czasie. Oczekujemy na zdjęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.
       Zakres tematów jest nieograniczony - od wyjątkowo "efektownej" dziury w asfalcie po wydarzenia natury artystycznej czy sportowej. Przy ocenie zdjęcia kolegium redakcyjne portElu, które będzie wskazywać co miesiąc zwycięzcę, weźmie pod uwagę przede wszystkim stopień zainteresowania i emocji jakie ono wzbudziło. Na zwycięzcę każdej edycji konkursu czeka nagroda w wysokości 111,11 zł.

 


      

Nagroda konkursowa - zestaw Diallo, fot. AD
      
      
Firma Dialog Grupa Netia ufundowała dla autorów trzech najlepszych fotografii wybranych w konkursie FotoreportEl telefony Nokia 1800 ze starterem (kartą) telefonii komórkowej sieci Diallo o wartości 9 zł (30 min) i złotym numerem, czyli łatwym do zapamiętania (zazwyczaj takie numery są dodatkowo płatne; przykładowy numer to 699 924 699).
      
       Nagrody dodatkowe, poza tradycyjną nagrodą pieniężną (111,11 zł) ufundowaną przez redakcję portElu, w postaci zestawów Diallo czekają na Czytelników w październiku, listopadzie i grudniu, dlatego zachęcamy do udziału w konkursie.
      
       Zdjęcia konkursowe można zamieszczać przy pomocy specjalnego formularza. Po zatwierdzeniu przez redakcję będą opublikowane w dziale FotoreportEl.
      
       Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem konkursu.
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej