UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale maseczki nie założy, bo patriocie - husarzowi wstyd do miecza w maseczce.
  • Owiń się w strecz, zajobie.
  • Sam se noś tan kaganiec. Ciekawe kiedy ludzie kapną się, że to kompletnie bez sensu. Obawiam się, że nigdy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    28
    bezmaseczkowiec(2021-03-03)
  • @bezmaseczkowiec - Popraw nick na bezmózgowiec.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    13
    Korektor(2021-03-03)
  • @bezmaseczkowiec - Kompletnie bez sensu to jest to, że przyczyniasz się do rozwalania kraju zniechęcając ludzi do pokonania epidemii i robisz to kompletnie za darmo. Frajer jesteś, bo innym płacą za to duże pieniądze. Jakoś w Chinach noszenie masek ma sens. Na 1,5 mld ludzi jest tylko 20 zakażeń dziennie.
  • Oni noszą maski od dawna ze względu na smog, a nie wirusa. Nie pisz bzdur.
  • Nie naszą masek tylko z powodu smogu, ale również dlatego, że w Azji jest mnóstwo alergików. Powiedz mi teraz, dlaczego uparcie nie chcesz dostrzec, że kawałek szmaty na gębie chroniący przed smogiem i pyłkami również świetnie chroni przed koronawirusem. Tak się składa, że dość dobrze orientuję się w tym temacie. Powiedz nam też teraz, jak pokonali tego wirusa i dlaczego my tak nie możemy. Bo ja wiem jak pokonali i dlaczego my tak nie możemy. Jednym z powodów jesteś właśnie Ty!
  • owszem nosza kagance z powodu smogu bo wirusa juz nie maja, bo nosili kagance z powodu smogu. Napisałem po idiotycku, może teraz chociaż część z Was zrozumie zależność między noszeniem masek, a spadkiem zachorowań.
Reklama