UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jaka odmiana coronki świruska angielska czy amerykańska ???? Normalnie strach się bać !!!! Jak żyć panie premierze ? Jak żyć ? Ludzie nie siejcie zamętu !!!! Jak na grypę Ludzie umierali to pisaliście o tym ????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    34
    Śmiechu warte(2021-03-03)
  • @Śmiechu warte - żarty to ty sobie zrobisz jak bliskich stracisz ja 2-straciłam bez chorób współistniejących sama to przeszłam i nie życzę nikomu chyba tylko takim jak ty
  • I jak będziemy chodzić z tymi kagańcami na twarzach to przestanie się szerzyć wirus? No błagam, zacznijmy myśleć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    11
    bezmaseczkowiec(2021-03-03)
  • @Śmiechu warte - Jak jeszcze nie przeczytałeś o różnicy łańcucha komórkowego tych dwóch chorób to zachęcam, zanim napiszesz kolejną bzdurę sięgnij po książkę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Pogromca(2021-03-03)
  • RobertKoliński @bezmaseczkowiec - Owszem, dystrybucja wszelkich patogenów przenoszonych drogą kropelkową jest w takim przypadku znacznie ograniczona i jest wtedy szansa na skuteczną walkę z rozprzestrzenianiem się wirusa. Zacznij myśleć. [zdj. Obrazek dla mniej oblatanych w słowie pisanym. ] Hashtagi: #lewica, #zdrowie, #rozum, #odpowiedzialnosc, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    15
    RobertKoliński(2021-03-03)
  • @RobertKoliński - Zgodnie ze zdjęciem nie oddychaja na 3 zdj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Paweł 999(2021-03-03)
  • RobertKoliński @Paweł 999 - Nie tylko, że oddychają, to w dodatku zabezpieczają się WZAJEMNIE przed ew. rozprzestrzenianiem się patogenów - obrazek kolejny:)#SolidarnośćNasząBronią! ⚡ #SzczypmySię! Hashtagi: #lewica, #zdrowie, #RiGCz, #SocjalizmAwangardaPostepu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    RobertKoliński(2021-03-03)
  • @RobertKoliński - Ale im chodzi uparcie o to, że nałozona maseczka nie chroni przed zarażeniem się. No prawda, prawie nie chroni, ALE mocno CHRONI przed ZARAŻANIEM INNYCH. Lecz oni tego nie kumają, aby to załapać, trzeba mieć w sobie empatię, a oni nie wiedzą co to znaczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    edytowany(2021-03-03)
  • RobertKoliński @edytowany - Otóż to. Ja wiem doskonale o co antymaseczkowcom chodzi i dlatego od miesięcy im tłumaczę, jak komu rozumnemu - nawet w ostatnich dniach w kilku dyskusjach publicznych to powtarzałem: Nawet jeżeli maseczka jest środkiem chroniącym w 80%, w 70%, ba, w 50% choćby, to i tak warto ten instrument prewencyjny stosować, bowiem to CO NAJMNIEJ POŁOWA potencjalnie narażonych na zakażenie, którzy dzięki maseczkom zakażeni nie zostali. A to już są dziesiątki tysięcy ludzi i miliony złotych zaoszczędzone na ich późniejszym ratowaniu. [zdj. Wersja anglojęzyczna, ale bardzo obrazowa:)] Hashtagi: #lewica, #zdrowie, #RiGCz, #SocjalizmAwangardaPostepu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    RobertKoliński(2021-03-03)
Reklama