UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wirus jest o to fakt bo sam się zaraziłem i to nie była zwykła grypa tylko dziadostw! Ale primo! Nosiłem tą głupia maseczkę według wskazań na nosie, na ustach, zmienailem, mylem ręce (że względu na choroby w mojej rodzinie, cukrzyca itp)i co? I gówno to dało. .. te maseczki nie pomagają bo ludzie nie potrafią z nich korzystać myślę, że 99,5% pogarsza sobie sytuację przez źle noszone maseczki pełne śliny potu i bakrteri w tym wirusów(wkładane w kieszeń i do domu)ludzie obudźcie się wystarczy pomyśleć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Przechorowalem nie szczepię s(2021-03-03)
  • @Przechorowalem nie szczepię s - Jeszcze raz! Noszona przez CIEBIE maseczka chroni tylko INNYCH, jak wszyscy będą nosić, wtedy będzie to miało sens. EMPATIA!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    edytowany(2021-03-03)
  • @edytowany - Tobie ktoś płaci za pisanie tych głupot? Wystarczy, że złapiesz gdzieś za klamkę w sklepie i przetrzesz oko - jaki ma wpływ maseczka teraz? Taki sam jak do tej pory. ŻADEN! Wirusy rozprzestrzeniały się i będą się rozprzestrzeniać. Ludzie umierali i będą umierać. Znam bardzo dużo ludzi, którzy już przez to przeszli. Lżej lub ciężej, i tylko dwie z nich były hospitalizowane i żadna pod respiratorem i na pewno znam dużo więcej, którzy byli nosicielami i nawet o tym nie wiedzieli i nic nie odczuli (ja sam)i znam więcej ludzi, którzy zmarli na raka, ale wciąż nikogo, kto by zmartł z powodu tego wirusa z rozdmuchanym PR.
Reklama