UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Z przerażeniem (ale bez zaskoczenia)patrzę na to, co się dzieje. Minął rok, a niektórzy nadal nie zakumali, że nieprzestrzeganie DDM prowadzi do roznoszenia wirusa w populacji, a co za tym idzie więcej zachorowań, zgonów i obostrzeń. Powtarzają fakenewsy, wymyślają głupie memy, nawołują do bojkotu obostrzeń. Jako lekarz przyjmuję osobiście tygodniowo 120-150 osób, a ciągle czytam komentarza, że lekarze siedzą w piwnicy zamiast leczyć (ciekawe, z czego by żyli, skoro większość jest na działalności gospodarczej). Kilkoro elbląskich lekarzy przypłaciło pandemię życiem :( 1/3 pacjentów wciąż trzeba przypominać na wizycie o zasłonięciu nosa. Ludzie, czas się trochę ogarnąć. Pogadajcie sobie z kimś z Irlandii, tam mieli w ostatnich miesiącach taki lockdown, że to co u nas, to plaża i bajabongo. U nas płacz, że trzeba osłaniać drogi oddechowe w miejscach publicznych. ..
 • A czy lekarz rodzinny nie ma płaconego ryczałtu za pacjenta ?? I niezależnie czy go przyjmie czy nie ma płacone? A czy wybitny lekarz Szumowski nie mówił, że maseczka nic nie daje? A czy wybitny minister zdrowia Niedzielski nie mówił, że przyłbica chroni przed zarażeniem? A czy maseczka nie powinna być noszona maksymalnie 20-30 minut a później wymieniona na nową?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  elblagpieknemiasto(2021-03-03)
 • Z przerażeniem patrzę, jak ktoś, kto podszywa się pod lekarza próbuje wciskać ludziom wzrost zachorowań z powodu niestosowania się do obostrzeń i słowem nie wspomina, że taki skok zachorowań na grypę i podejrzeń zachorowań na grypę mamy co roku dokładnie na przełomie luty-marzec. Skąd masz dyplom? Z telewizyjnej akademii polsatu?
 • To nie był żaden lekarz był tylko piszący tu codziennie troll naganiacz szczepionkowy. Mam w rodznie lekarza i są w szoku że covidowe szpitale stoją prawie całe puste a zwykła 100 razy wazniejsza działalność zostala sparaliżowana. Oczywiscie jest też waska grupa 1% lekarzy, ktorym pandemia jest na ręke jesli przedkładają 200% pensji nad dobro pacjenta ale to margines
Reklama