UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dur, nie twierdza. No przecież nic nie ma zadnej pandemii. Nadal widzimy ich ignorancję chodza z maskami pod broda lub bez masek. Na zwrócona uwagę wyzywaja prostaki. ZDYCHAJCIE.
  • 95% katolików w tym kraju. .. Jeśli nie zaliczasz się do tych pozostałych 5% to mam radę dla Ciebie. .. w najbliższą niedzielę nie udawaj się do kościoła po komunię. .. usiądź spokojnie w domu. .. i zamiast słuchać pięknych kazań, pomysł nad Swoim istnieniem. .. ile jest warte? Czy masz na tyle w Sobie cudowności w życiu codziennym, żeby przeklinać innych ludzi? A jeśli się okaże, że tego nauczony Cię w kościele. .. (o może warto zrezygnować z jego indoktrynacji i samemu zacząć żyć właściwie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Cogitans(2020-10-14)
  • Prosze sobie zadac pytanie: czy znam kogos zarazonego, chorego, z rodziny, znajomych, z pracy, sasiada. bo ja mieszkam na zawadzie, mam rodzine po calej polsce rozciagnieta ale tez w niemczech, we wloszech i oni tez nikogo nie znaja. ktos na swiecie do czegos dazy kosztem ludzkiego zycia. a media beda mowily co chca bo tam placone maja za to.
  • @Gosc - Tak, znam zarazonego. Siedzi i zdycha w domu, a wczesniej mocno kibicowal Konfederacji i Antymaseczkowcom. Dzis rura mu zmiekla i jęczy że system ma na niego wyj. .. ne. Całe szczescie ze w ostatnim czasie sie nie spotkalismy, bo to moj szwagier. Pozdro niedowiarki, antymaseczkowcy koronasciemniacze itd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Koronawirus2020(2020-10-15)
Reklama