UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • taa, taa. nie wiem jak w elblagu, ale w warszawie jak ktos umiera to mu wpisuja ze przyczyna smierci byl covid stad te statystyki do tego maja kase za wpisywanie. pozdrawiam
  • A ten ktoś umiera z powodu covid to musi mieć test dodatni. Nie można sobie po prostu wpisać przyczyny bo to prokurator. .. Poza tym nikt mądry w tym kraju nie fałszuje dokumentów bo to prokurator. .. Takie to proste. Nie słuchaj bzdur.
  • I chcesz mi powiedzieć, że np jak było 15 zmarłych w ciągu doby to byli to wszyscy którzy zmarli w ciągu jednej doby w całej pl? Według Twojego myślenia, nawet jak zmarł na raka, zginął w wypadku czy popełnił samobójstwo ma wpisane covid?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    księżyc(2020-10-14)
  • Mądraliński, jeżdżę obecnie od miesiąca po Italii, Sycylia, Sardynia, Korsyka(Francja)wszyscy w maseczkach i nikt się nie buntuje. Karetki jeżdżą bardzo często. Dzisiaj otrzymałam smutną wiadomość w Polsce zarażony jest mój syn i cała rodziną. I co ty idioto na to.
  • No to po pierwsze - jak tyle jeździsz, to sam żeś przywlókł wirusa do domu. Po drugie. Zarażeni? Czy są nosicielami? Jak się czują? Skoro jest pewność, to znaczy, że zostali skierowani na testy. Skoro zostali skierowani to znaczy, że mieli objawy(?). Właśnie rozpoczyna się sezon tzw. grypowy, gdzie połowa kraju (w tym ja od wielu lat)idzie do lekarza z bólem zatok, kaszlem, podniesioną temperaturą. katarem. Tak było jest i będzie co roku, ale w tym roku w pakiecie wszyscy z marszu dostają jeszcze test na obecność potocznie zwanej korony i okazuje się, że są nosicielami. Dla rozjaśnienia - to nie korona wywołała w nich te objawy. To coroczny październikowo-listopadowy sezon na tzw. grypę (gdzie często tak się określa zwykłe przeziębienie). I to nie jest szumnie przez media nazywany wzrost ZAKAŻEŃ, to jest zwiększona ilość przebadanych. Żeby było jeszcze ciekawiej- sam MZ dziś o tym powiedział, że mamy wzrost, bo badamy dużo więcej.
  • Ja:) Madralinski nic nie odpowie. .. Mój mąż jeździ tirem po Europie. Ja pracuję w jednym z marketów. .. Syn jest uczniem podstawówki. Siedzę jak na minie bo nie wiem które z nas i kiedy nas zarazi. ..
  • Dokladnie. placa zeby podwyzszyc statystyki. a tak wg. to te maseczki nam nic by nie pomogly (gdyby ten wirus faktycznie byl)bo wirus jest tak mikroskopijny ze prxejdzie przez nia. po drugie to ludzki organizm oddycha w taki sposob ze wdycha tlen a wydycha dwutlenek wegla. a poprzez noszenie maseczki wdychamy go ponownie niszczac swoj organizm dotego wilgoc, ktora moze doprowadzic do grzybicy pluc.
  • @Gosc - Wirus nie krąży sobie sam, tylko przenoszony jest z drobinkami naszej śliny a te w przeważającej ilości zatrzymują się na maseczce.
  • Bzdura. Oni ukrywają civid
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    sdfabsdfbsdfb(2020-10-15)
  • @Gosc - Maseczka ma zatrzymywac a nie filtrowac z zewnatrz. Wody gazowanej itp tez nie pij bo przedawkujesz CO2 i jeszcze Ci zaszkodzi. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Koronawirus2020(2020-10-15)
  • jak po tej Grypce bedziesz potrzebowal pomocy w szpitalu, albo co gorsza respiratora to przypomni Ci sie jakie bzdury pisales. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    MialemCovid19(2020-10-15)
Reklama