UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego nie podaje się do publicznej wiadomości, że cała masę "celebrytów"która ostatnio zeszła z tego świata łączy jeden fakt - wszyscy byli w miarę świeżo po 1 lub 2 dawce. .. .podobnie jak ten młody piłkarz z Danii na Euro kilka dni temu. ..
  • Co za bzdurna teoria, każdy kto umarł lub umrze jest po jakiejś szczepionce, gdyby nie było szczepien na ospę to dzisiaj mógłbys na to umrzeć, jak na wiele innych chorób na ktore zostales zaszczepiony za dzieciaka a twoja matka nawet nie pytała co I jakiej firmy ci podają a teraz wszyscy specjalisci od chorób zakaźnych,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    12
    Ell11(2021-06-15)
  • @Ell11 - Rozumiem że popierasz populacyjny eksperyment medyczny i warunkowo dopuszczoną terapią genową w postaci tzw. szczepień po której na zawsze ludzie zostaną pozbawieni człowieczeństwa a niebawem ich komórki zaczną się same zjadać bo wszystko co znajduje się w organiźmie będą definiować jako covidowe. Polecam posłuchać Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.
  • To nie naukowcy, a wiejscy „ doktorzy”, którzy przestali się kształcić 30 lat temu. Nikt nie piastuje poważnej naukowej posady.
  • Popieram naukę i jestem za medycyna bo dzieki niej dzisiaj żyjemy dłuzej, nie słucham fanatyków i wariatów z ich teoriami spiskowymi,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    10
    Ell11(2021-06-15)
  • Rozsiewają plotki o piłkarzu, a ty chłoniesz wszystko jak gąbka wodę. Tak do twojej wiadomości to piłkarz nie przyjął szczepionki, a to był po prostu zawał serca. Wyobraź sobie, że zdarza się to sportowcom. Już mnie śmieszą te wszystkie nagonki na szczepionki. Ogólnie się nie zaszczepiłam, ale szanuje to, że mój mąż się zaszczepił, że moja mam się zaszczepiła. .. Każdy ma wybór. Jeżeli ktoś się zaszczepił to miał do tego prawo. Co do skutków ubocznych, proponuje przeczytać ulotkę zwykłego paracetamolu i zapoznać się ze skutkami ubocznymi bądź innego leku. Tak, tak po tym też mogą wystąpić skutki uboczne.
  • no to teraz masz małpę i szympansa w rodzinie - chłop się zaszczepił bo pewnie za granicą pracuje i kwita musi mieć a matka ze strachu bo jej media głowę przeorali - skądś to znam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    mmmmerr(2021-06-17)
  • brawo!!!!! sa jeszcze polacy którzy myśłą!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Zantyr(2021-06-17)
  • Może podasz jakieś dowody na swoje teorie ? Nie szczepisz się to nie - Twoja sprawa, ale nie wmawiaj innym ludziom że to eksperyment po którym połowa populacji umrze. Siejesz tylko zamet i niepotrzebną zaściankową propagandę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    miswciazzywy(2021-06-17)
Reklama