UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jakie to ograniczenie ryzyka jak taki Pan / Pani za codzienność swoją uważają wizytę w sklepiku po mini zakupy. Jeżeli zagrożenie jest realne to nic nie pomoże bez zmiany mentalności, darować sobie codzienne zakupy, ograniczyć pogaduszki i ploteczki z sąsiadami. Uświadomić sobie, że kościół i wizyta na zatłoczonej mszy to takie samo ryzyko i skupisko jak każde inne. Przyjmowanie komunii przy całym szacunku dla wiary i przekonań również jest elementem spornym i ryzykownym. Seniorzy mają swoje grzechy a młodzi swoje i tak od wakacji brniemy po równi pochyłej z zakażeniami.
  • Dokładnie. U mnie w kościele wymyślili komunię na rękę, bo niby bezpieczniej, ale ksiądz który ją daje nie ma maseczki a też może byc chory! I na domiar tego wszystkiego co chwilę każdemu w twarz wypowiada ciało Chrystusa. .. .Jeśli ksiądz byłby chory, to mi nie pomoże ta maseczka, musiałbym mieć taki kombinezon jak lekarze na zakaźnym, a przypomnijmy, że w seminarium wykryto koronawirusa.
  • A seniorzy zapitalaja dalej do kościoła niczym te zaślepione owieczki a szybciej w kościele się zarażą niż zdrowie wymodla, dobrze że mają te swoje godziny zakupów, niech się między sobą zarażaja. Rząd uważa że to tylko młodzi roznoszą a przypominam że pacjent zero był seniorem
  • to nie chodż
Reklama