UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem zaszczepiona i cała moja rodzina. Posiadam certyfikat. Natomiast zeby pojechać i odebrać lekarstwo dla NIEPELNOSPRAWNEGO SYNA musze byc przetestowana. Czemu ? Nie wpuszczono nas do szpitala. LUDZIE CERTYFIKATY NIE DZIAŁAJĄ to jest pic na wode fotomontaż. Przez to termin wizyty przepadł. Następna wizyta za pół roku. Lekarstwo potrzebne tak jak zdrowemu wodą. Ministerstwo Śmierci wystawiło WYROK jednoznaczny dla mojego syna. Uważajcie na dowódcę Ministerstwa Śmierci i jego pobratyńców. Zdrowia i życia życzę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Matczyna miłość(2021-12-08)
  • @Matczyna miłość - Musisz, bo nawet zaszczepieni mogą zarażać - tak trudno Ci to zrozumieć?
  • No to po co wydają niepotrzebne certyfikaty ?
  • "No to po co wydają niepotrzebne certyfikaty ?"- Głównie po to, by zachęcić ludzi do szczepienia - Pozwalanie na brak obostrzeń dla zaszczepionych to jednak błąd - przed lotem samolotem WSZYSCY powinni mieć ważny test. Inaczej długo tej epidemii nie zlikwidujemy - aż sama wygaśnie. Niestety zabierze ze sobą miliony ludzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    ­­­­­­Np(2021-12-08)
  • @Matczyna miłość - I bardzo dobrze że paszporty nie działają. Czy Ty nie wiesz że na Covid-19 choruje obecnie więcej zaszczepionych niż niezaszczepionych/
  • Czy Ty nie wiesz że na Covid-19 choruje obecnie więcej zaszczepionych niż niezaszczepionych - Gdyż zaszczepionych jest 90% więcej i mogą nosić bezobjawowo wirusa. Może dlatego, orle z internetu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    ­­­­­­Np(2021-12-08)
Reklama