UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wśród 42 586 osób zmarłych z powodu COVID-19 niezaszczepionych było 41 699,co daje 97,9 proc. .. nie szczepcie się barany, mniej was będzie na świecie,
  • @Thnn - Czwarty strzał już na cię zerka :)walnij sobie następnego pfajzerka hahahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Andrzej. Siedlecki(2021-12-11)
  • @Thnn - Baran cie robił
  • @Andrzej. Siedlecki - respirator na ciebie szurze czeka, z nich podatków idą pieniądze na takich szurów, na ich leczenie, normalnie krew człowieka zalewa, nieszczepieni niech płacą za leczenie, skoro nie ma choroby to nie mają co się martwić, ale jak jaki zachoruje to go że szpitala w skarpetach wypuścić, za całe leczenie niech taki baran płaci, dlaczego normalni ludzie mają płacić za jego głupotę?
  • @Yjnn - BUAHAHAH z pocałowaniem ręki mogę zrzeknać się na pismie leczenia mnie na srovida TYLKO od razu prosze zwolnić mnie z 9% skladki. Aha i prosze z moich podatkow nie wydawac miliardów na zakup co 6 miesiacy szczepionek dla takich jak Ty i kolejnych mliardów na ich promocje w radiu, prasie, billboardy, telemarketerzy, loterie, pensje simonów, horbanów, jand, pazur i innych. A ja chetnie ubezpiecze się prywatnie i bede miał posredni wplyw na wybór placówki i metody leczenia.
  • @Yjnn - ciemnoto. .. .wyłącz telewizor a włącz myslenie bedziesz zdrowszy
Reklama