UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ciekawe jak długo będą jeszcze udawać że szczepienia przyniosły chociaż mikroskopijną poprawę. Obecna fala jest na razie nieco lżejsza niż jesienna (2020)i wiosenna (2021)tylko z tego powodu, że wtedy masa ludzi przechorowała i teraz pula znacznie się skurczyła. Wpływ na to wszystko masowych szczepień jest zerowy, bo hospitalizacje i zgony również szybko rosną
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    71
    gosc342(2021-11-04)
  • @gosc342 - To wymyśliłeś teorię. Patrz 3 miliony chorych w puli ozdrowieńców vs 20milionów zaszczepionych pełną dawką ale to ozdrowieńcy ratują cyfry IV fali. Zlituj się nad sobą i przestań bajki pisać. 1 na 10 na oddziałach covid to może zaszczepiony ląduje w szpitalu. Reszta foliarze. Bajdurzycie na temat zerowej ochrony nas zaszczepionych znawcy medycyny, nie ma odniesienia do okresu lockdown vs czasu pełnego luzu gdzie i my i Anglicy i każda nacja wraca do życia towarzyskiego. Zbiera się w knajpach, dyskotekach, weselach itd. Rząd nie odrobił żadnej lekcji, jakoś to będzie, szpitale się znowu z pompą otworzy na Stadionie Narodowym, targach poznańskich MTP i nie wiadomo gdzie jeszcze.
  • Grzesiowski dziś powiedział, że covid przechorowalo więcej niż 15 mln. Inne wyliczenia także mówią o podobnych liczbach. A czy mógłbyś przedstawić jakiś cień dowodu że 1 na 10 w szpitalu to zaszczepiony? Czy tak tylko napisałeś z wrodzonej nonszalancji? Bo lekarze coraz częściej mówią że w szpitalach jest pół na pół. Np dzisiejsza informacja lekarzy w Busko zdroju
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    gośći32(2021-11-04)
  • @gośći32 - A pokaż mi jakiś dowód, że Grzesiowski ma na to papier ? Bo moje słowa i Twoje słowa nie muszą oczywiście do nikogo przemawiać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Marcin40(2021-11-04)
  • @Marcin40 - Oczywiście: 1/3 dorosłych Polaków zakaziła się koronawirusem – wynika z ogólnopolskiego badania OBSER-CO przeprowadzonego przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-PZH na przełomie kwietnia i maja tego roku z udziałem reprezentatywnej grupy Polaków. Takich badań jest kilka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    gosc342(2021-11-04)
  • czekam na jakiś dowód że podczas obecnej fali tylko 1 na 10 zaszczepionych trafia do szpitali. Inaczej uznam to za kłamstwo i celowe wprowadzanie ludzie w błąd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    gosc342(2021-11-04)
  • @gosc342 - Na OIOM w 95% leżą i umierają niezaszczepieni. To jest sukces szczepień. Jak znajdziesz się w populacji nie szczeionej na, np. odrę czy polio, to też możesz zachorować mimo szczepinia w młodości.
  • ok, tylko skąd to wiesz? Policzyłeś ich? Wiadomość z dzisiaj. Dyrektor szpitala w Busku Zdroku mówi: Nie ma też reguły jeśli chodzi o szczepienia. U nas połowa pacjentów jest zaszczepiona, druga połowa nie. Obserwujemy bardzo dużą zjadliwość tych odmian wirusa. To oznacza, że stan zdrowia pogarsza się bardzo szybko, zazwyczaj występuje tez odcovidowe zapalenie płuc – tłumaczy dyrektor.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    gosc342(2021-11-04)
  • @gosc342 - Lekarze z różnych szpitali w różnych mediach twierdzą że na oddziałach ponad 90% to niezaszczepieni. Nie wiem czy masz jakieś problemy z liczeniem czy jakąś niepełnosprawność. Prosta matematyka na podstawie posiadanych danych. 38 mln Polaków. Ok 30 mln dorosłych. Ok 20 mln zaszczepionych. Czyli 90% chorych pochodzi z tych 10mln szurów. Gdyby nie szczepionki dzis byłoby min 3 X więcej zakażonych. Pomyśl o ile więcej byłoby również zgonów. Skąd wy się tę, pa, ki! bierzecie ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Taka sytuacja(2021-11-04)
  • @Taka sytuacja - Podałem ci konkretny przykład konkretnego szpitala i konkretnego lekarza, a ty w odpowiedzi tylko popuściłeś. Jak masz coś konkretnego to podziel się, a nie szczytujesz na klawiaturę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    gosc342(2021-11-04)
  • @gosc342 - Wpisałem cytat wpisany przez ciebie w wyszukiwarkę. W mainstreamie tego nie znajdziesz. Piszą o tym strony opisujące reptalian. Więcej mi nie trzeba. Jesteś nawiedzony
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Takie buty(2021-11-04)
  • @Takie buty - Kto jest bardziej nawiedzony, posługuje i posługuje się językiem cywilizowanym, to raczej nie ma wątpliwości: ale sam sobie jestem winien wdając się z dyskusję z byle Mietkiem spod budki z piwem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    gosc342(2021-11-04)
  • @gośći32 - Skąd wy bierzecie takie fake newsy ? Nawet w wiadomościach tego nie mówili :-)A teraz poważnie. Prof. Wojciech Naumnik, kierownik białostockiego szpitala tymczasowego mówił dziś : "od 1 września mieliśmy 54 zgony, z czego 53 pacjentów niezaszczopionych. PRZESTAN CHŁOPIE KŁAMAĆ ! pinokia i tak nie przebijesz. Możesz się za to przyczynić do zabijania Polaków swoimi wypowiedziami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Marek kk(2021-11-04)
  • @gosc342 - A ciekawe, dlaczego chorują i umierają głównie niezaszczepieni?Jeżeli połowa społeczeństwa wierzy idiotom i się nie szczepi, to znaczy, że chce chorować i umierać. Ich wybór.
Reklama