UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To co sie dzieje w niektórych elbląskich wiekszych sklepach. To woła o pomstę do nieba. Zauważyłem że najgorsze zachowania sa ludzi z pobliskich wsi i miasteczek. Wpadają jakby wojna sie zbliżała. Najlepiej weszli by na człowieka, Maski pod broda albo na ustach a kinole na wierzchu. Dzieciaki w wózkach sklepowych w brudnych butach. O rękawiczkach jednorazowych a nawet tych co są do pieczywa w sklep[ach to już armagedon. Poprostu nie ujrzysz ich na dłoniach.
  • Nie przesadzaj, że to NEBy i NBRy robią wiochę w sklepach, bo największe buractwo prezentują najczęściej osoby wysoko "wykształcone", damulki wytapetowane jak ściana gipsem i szminką oczywiście bez maseczek. Wczoraj Policja przechadzała się po galerii Ogrody, mandaty leciały i golenie osób bez masek mieli tłuste jak żniwa latem. Tylko mi jeden z drugim nie wstawiajcie o wyższości Konstytucji nad maseczką bo padnę. Stąd potem mamy to co mamy. Pełzającą pandemię, której skali i rozmiarów nie zna nikt.
  • Kibel w sklepach to robąa prostaki, niezależnie, czy bogate, czy biedne, ze wsi, czy z miasta. Prostaki!
  • Oczywiście. .. Maseczka i zamknięcie wszystkiego to sposób na plandemię. Tylko dlaczego nie działa???? A po drugie skoro tak wierzysz w lockdown to po kiego grzyba w ogrodach byłeś????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    tak myślę(2020-12-04)
Reklama