UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szanowna Redakcjo! Mam poważną propozycję: proponuję, by ujawnić IP autorów wszystkich durnych wpisów na temat nawoływania do lekceważenia choroby, zakażeń, potrzeby ochrony życia i zgłosić przestępstwo nawoływania do stwarzania zagrożenia dla życia i zdrowia. poziom głupoty i szkodliwości tego durnostwa poraża.
 • @drak - Zgłoś popełnienie przestępstwa wtedy udostępnią organom ścigania ale nie Tobie. RODO.
 • @drak - Szanowno Redakcjo - proszę ujawniać adresy IP osób promujących te eksperymentalne szczepionki by w przypadku powikłań łącznie ze zgonami, rodzina mogła wytaczać powództwa cywilne (zwłaszcza że rządowa ustawa o odszkodowaniach do dziś nie została uchwalona i nie znamy detali). Nie może tak być że ktoś anonimowo gwarantuje bezpieczeństwo danego produktu (prawdopodobnie zarabiając na tym procederze)i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności
 • @apel - Ostatnio producenci orzeszków ziemnych wydają ogromne sumy na odszkodowania za przypadki alergii na orzeszki ziemne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciekawy(2021-03-31)
 • @drak - Ujawniam. .. 192.168.1.. .. W miejsce kropek wstaw Sobie numerek hosta. .. zależnie od ilości obecnie ich podłączonych. .. co teraz z tą informacją zrobisz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Cogitans(2021-03-31)
Reklama