UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A doktor Włodzimierz Bodnar z Przemyśla wyleczył już ponad 3000 (trzy tysiące)osób przy pomocy Amantadyny. Z ministerstwa Zdrowia był atakowany bo przeszkadza łapówkarzom przy korycie. Nawet z centrali Sanepidu w Warszawie wysłali polecenie Sanepidowi w Przemyślu żeby zamknęli mu tą przychodnię. Na szczęście pacjenci pogonili urzędasów. Mamy niezwykle tani i skuteczny lek na Covid a łapówkarze od szczepionek kosztem zdrowia i życia Polaków nie pozwalają na oficjalne zastosowanie Amantadyny. Na szczęście kilkudziesięciu lekarzy z kraju było u dr. Bodnara i skutecznie zaczęli leczyć chorych na grypę Covid 19.Partyzantka w całej okazałości ale szacun dla odważnych lekarzy. I całe leczenie odbywa się w domu a nie w szpitalach na które państwo wydało setki milionów złotych. Kuracja trwa od 2 di 5 dni. Bez respiratorów i całej medialnej otoczki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  ksamol(2021-03-31)
 • @ksamol - A jaki Ty masz cel w tym "informowaniu"wszystkich pod różnymi nickami na dodatek, albo bez? Dlaczego się nie zalogujesz w portelu i pod jednym nickiem "mądrości"nie piszesz? Logowanie za darmo jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  edytowany(2021-03-31)
 • @edytowany - Tobie kaftan i pokój bez klamek jest potrzebny bo szczepionka nie zadziała
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  Pawlik(2021-03-31)
 • @ksamol - Święta prawda. Ostatnio profesorowie wirusolodzy twierdzą że to zbiorowe szczepienia doprowadzą dopiero do różnych mutacji Covid 19.A my stracimy naturalną odporność.
Reklama