UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żeby zobaczyć jakie spustoszenie w mózgach czyni preparat szumnie nazywany szczepionką wystarczy poczytać komentarze panów Kolińskiego i Skorupy. To jedna i ta sama osoba, która sama siebie zapytuje czy sama wymyśliła napisany tekst, wyzywając się przy okazji od szympansów. Prosimy o kolejne dawki, będzie weselej.
  • nie jestem pewien czy to jedna osoba. Z pewnością zaś mogę stwierdzić, że wypełźli spod jednego mostu. Tyle że Kotliński ma na tyle odwagi cywilnej (albo parcia na "szkło"), żeby podpisywać się nazwiskiem. To grona pod mostowców zaliczam również pewną Lucynę, która stylem swoich wypowiedzi nie różni się od pewnego Teofila
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Abnegat(2022-01-22)
  • @Abnegat - W tych czasach niczego nie można być pewnym, nawet pewnej Lucyny. Pozdrawiam. A tak nawiasem wcale nie wypełzłam z mostu gdyż dzięki wspaniałym rządom PiS nie musiałam zmieniać pracy i brać kredytu. Również pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    LucynaŁupina(2022-01-22)
  • Teofil i Koliński zaznaczyli swój ślad na portelu zanim ktokolwiek słyszał o Covid -19z Twój argument jest niestety bardzo płaski. Chcesz z kogoś zadrwić, a ośmieszasz samego siebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    LucynaŁupina(2022-01-22)
  • @LucynaŁupina - o czym ty niewiasto gadasz nazwałem Was trolami nie z powodu poglądów - nie rozumiesz tego co czytasz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Abnegat(2022-01-22)
  • @Abnegat - Nikomu nie ubliżam ani nikt nie płaci mi za moje wypowiedzi, więc jak uargumentujesz swój pogląd, iż jestem trollem ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    LucynaŁupina(2022-01-22)
  • @LucynaŁupina - brak logiki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Abnegat(2022-01-22)
  • @Abnegat - jak również nachalne wręcz promowanie pewnych treści
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Abnegat(2022-01-22)
  • Dopiero teraz zaskoczyles? Matko Bosko, gdzie sie takie ludzie rodza?Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Zbyszek 1(2022-01-23)
Reklama