UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Coraz więcej zakażeń i coraz większe znaczenie ma zachowanie dystansu i noszenie maseczek. Apeluję o noszenie tam gdzie prawo tego nakazuje. To, że ktoś łamie prawo nie nosząc maseczki to jedno ale niech ten ktoś choćby ze względu na szacunek do innych ludzi, którzy myślą inaczej niż on i boją się zarażenia, maseczkę założy. Nic się nie stanie jak przez chwilę w sklepie będzie mieć ją założoną. O każdym bez maseczki w sklepie można będzie powiedzieć. Ham, prostak bez poczucia taktu, szacunku dla innych ludzi, ten co myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. Myślę, że mój apel będzie skuteczny i od jutra w sklepach wszyscy w maseczkach będą chodzić.
  • @Cz - OK założe maseczkę ale tylko jeśli media publicznie przeproszą że kilkaset razy skłamano iż uruchomienie programu szczepień wpłynie na obniżenie poziomu zakażeń (tymczasem w krajach gdzie 90% jest zaszczepionych notuję się zwiekszenie zakażeń o kilkasett razy czyli wiemy już że najwyraźniej to szczepienia doprowadziły do wzrostu zakażalności). Tak naprawde to wszyscy którzy się zaszczepili i przyczynili się do wzrostu zakażeń powinni w jakiś sposób przeprosić resztę społeczeństwa
  • A ja szampana otworzyłem - jest sporo dobrych wieści o których nasze media grobowo milczą co tylko je jeszcze bardziej kompromituje: 1.Anglia znosi certyfikaty covid po tym jak wyszło na jaw że Boris J. i inni politycy najgłośniej nawołujący do przestrzegania zasad lockdownu uczestniczyli potajemnie w hucznych imprezach (w środku najsurowszego okresu). 2.Irlandia znosi certyfikaty Covid, 3.Czechy znoszą certyfikaty covid. 4.Japonia wprowadziła kategoryczny zakaz jakiejkolwiek segregacji z powodu braku zaszczepienia oraz władze nakazały aby do ulotki dołaczać obowiazkowo informację o ryzyku zapalenia serca jako niepożądany skutek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    takniewiele(2022-01-23)
  • @takniewiele - słyszałem, ale czekałem na następny artykuł z serii "covid"żeby coś skrobnąć, bo komentarze pod tym przejdą nie zauważone
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Abnegat(2022-01-24)
  • @takniewiele - zapomniałeś o Hiszpanii gdzie zaczynają traktować covid jak zwykłą grypę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Abnegat(2022-01-24)
Reklama