UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Geert Vanden Bossche (ekspert wirusolog, pracujący dla kilku producentów szczepionek, współpracownik fundacji Billa i Merindy Gates)bije na alarm że masowe szczepienia, zaówno mRNA jak i wektorowe, ze względu na ich specyfikę doprowadzą do śmiertelnych mutacji wirusa Covid. Tu przykładowy wywiad z nim: youtube [kropka] com/watch?v=YtHfI00D_s4 Polecam też bardzo ciekawy wywiad Dr Coleman'a, w którym w drugiej połowie mowa własnie o tym ryzyku mutacji Covid na skutek szczepień: bitchute [kropka] com/video/b51E2b9YkgAD/?fbclid=IwAR0E8zs-gzEDY0qk27vmGQuzoRFIHa6RG3nInko_1qKUNll56TpH1LQh1oQ Miejmy nadzieję że Ci panowie się mylą ale mądra osoba powinna wysłuchać głosów różnych naukowców, chociażby po to że jesli za rok, gdy już 70% ludzkosci wyszczepią i pojawi się śmiertelna mutacja to żebyście pamięali że byliście ostrzeżeni i nie dali sobie wmówić przez media że winę na mutacje ponoszą dzieci albo np te nieliczne 30% populacji która odmówila szczepień. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Bossche(2021-03-30)
 • @Bossche - Ci naukowcy co tupolewa zdalnie badali? To ci od tych tajnych magnesów?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  edytowany(2021-03-30)
 • @edytowany - Poczytaj sobie o wynikach testów szczepionek na poprzedni SARS-cov1 i co spotkało (fakt że nie od razu)wszystkie zaszczepione fretki i koty… b. ciekawa lektura. Przed podjęciem życiowej decyzji o udziale w tym szczepionkowym eksperymencie radzę poznać opracowania wybitnych naukowców: prof. Luca Montgoniera (wirusolog, współodkrywca HIV, laureat Nagrody Nobla), prof. Theo Schetters, dr Wolfgang Wodarg czy nawet sam Vice President Pfizera Mike Yeadon. A dla leniwych ew. polecam dostępny m. in na CDA materiał: "COVID - SZOKUJĄCA PRAWDA O PANDEMII - DR SIMONE GOLD"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  powiem tak(2021-03-30)
 • @powiem tak - Ja się za to zastanawiam, jaki TY masz cel w tym, by ludzie bali się szczepionek i umierali (często w męczarniach)właśnie na Covid? Dobrze płacą? Tak dużo czasu na to poświęcasz że, musi być w tym jakiś TWÓJ, i Tobie podobnych mącicieli, interes. Zdajesz sobie przypadkiem sprawę, że przez Ciebie (przez Twoje straszące wpisy), może umierają niewinni ludzie? Tak, tylko przez takie wpisy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  edytowany(2021-03-30)
Reklama