UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Opamiętajcie się. Ludzie umierają przez COVID a nie na COVID. Zacznijcie leczyć ludzi. Mojej mamie 3 raz zabieg przełożyli z terminem na maj 2021.Jakiś cyrk. Dzisiaj się rejestrowałem do specjalisty. Termin teleporady marzec. Jestem mechanikiem i od dziś lekarzom świadczę wyłącznie teleporady z potwierdzeniem przelewu
  • Noś maskę, unikaj spotkań z kumplami, zwracaj uwagę nosaczom z pieluchą na brodzie zamiast prawidłowo założonej maski - tylko to pomoże. Roznosicie zarazę, a potem się wielce dziwicie, że szpitale zapchane ludźmi niemogącymi oddychać, a mamusie z mięśniakami macicy muszą czekać. Niewydolność oddechowa to bezpośrednie, natychmiastowe zagrożenie życia, więc takie osoby zawsze będą mieć pierwszeństwo w przyjęciu do szpitala. Nawet przed innymi potencjalnie śmiertelnymi schorzeniami, które nie grożą śmiercią w ciągu godzin-dni. A wy zamiast to w końcu zrozumieć, brniecie dalej w brak logiki. Jeszcze trochę i nawet tych z bezpośrednim zagrożeniem życia nie będzie jak pomieścić. I, bystrzaku, wiń dalej lekarzy (oni odpowiadają za brak lekarzy, miejsc w szpitalach i kontraktu z NFZ?), to oni w końcu sp*****ą z tego kraju i będziesz za granicę latał się leczyć. W ogólę się dziwię, że jeszcze jacyś w tym bajzlu zostali i tym bardziej ich szanuję, bo to muszą być prawdziwi patrioci, którzy nie chcą zostawić rodaków w potrzebie.
Reklama