UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wysłać to dziecko do najlepszego lekarza w Polsce czyli dr Martynowskiej. Obejrzy, osłucha i stwierdzi, że od jutra powinno wracać do przedszkola, bo to zwykła infekcja a nie jakiś tam potwornie groźny wirus. Za spowodowanie przestoju w przedszkolu, którego konsekwencję są gorsze od stwierdzonej, ,choroby"wyciagnąć należy konsekwencje. Rodzice składaja pozwy do sądu o straty finansowe z tytułu sprawowania opieki nad dziećmi, ZUS ma dodatkową robotę itp. itd.
 • "Dr Martynowska"została pozbawiona prawa do wykonywania zawodu lekarza, ze względu na uporczywe szerzenie nieprawdziwych informacji popierając się przy tym autorytetem lekarza. Oczekujemy od lekarzy profesjonalizmu i działania z najnowszą wiedzą, obiektywnie potwierdzoną przez liczne badania i analizy naukowe. Może tego się trzymajmy. Wolimy również latać samolotami, które są zaprojektowane i zbudowane przez profesjonalistów, działającymi na sprawdzonych technologiach. Nikt normalny nie wsiądzie do kartonu zlepionego łajnem z gęsimi piórkami i nie oczekuje, że to poleci, tylko dlatego, że jakiś jego idol oszołom tak powiedział. Sugerowałabym odnieść tę analogię do kwestii medycznych i dostrzec własne błędy w rozumowaniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  6
  Głos rozsądku(2020-08-14)
 • @Głos rozsądku - własnie badania i analizy a nie propaganda i kaganiec na pysk, żeby sie nie wypowiadali, bo boja sie że stracą prawo wykonywania zawodu. włącz myślenie.
 • Widziałeś tę kobietę? Już po jej samym sposobie mówienia widać zaburzenia psychiczne. Zaburzone osoby przyciągają inne zaburzone osoby, to pewnie stąd ta fascynacja :) Nikt jej nie zabrania się wypowiadać, więc kaganiec to złe porównanie. Zabrano jej PWZ, bo lekarz nie powinien głosić oczywistych kłamstw i popierać tego swoim autorytetem, dlatego teraz pani się wypowiada jako pani Ania, której się wydaje, że "odkryła prawdę"i "przebudziła się". Nie ma co robić męczenników z takich osób.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Głos rozsądku(2020-08-14)
 • @Głos rozsądku - W innym komentarzu napisałeś, że wiedzę czerpiesz z fachowych publikacji medycznych oraz PubMed. .. tutaj w oczywisty sposób masz się z prawdą, bo dr. Martynowska nie utraciła PWZ, a jedynie zostało jej to prawo czasowo zawieszone. Jeśli w sprawie tak prostej informacji masz się z prawdą, to jak Ty chcesz wmówić komukolwiek, że posiadasz jakąkolwiek wiedzę? Baaaa. .. pochodzaca z portalu anglojezycznego. .. Skoro w języku polskim nie potrafisz odnaleźć rzetelnej informacji. .. ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Cogitans(2020-08-14)
Reklama