UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A w sklepach i galeriach nie ma covidu ??? Ale w siłowniach i na basenie już tak !!!!! Ale oni wami manipulują Ludzie żal mi was !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    20
    Masakra z wami jest(2021-02-02)
  • @Masakra z wami jest - Bez zakupów ile pozyjesz? A silownia moze poczekać. Ludzie żal mi was!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    11
    Kolp(2021-02-02)
  • @Kolp - Bo Ty wolisz piwko, pilota i kanapę a brzuch do kolan to jeszcze nie oznacza, że świat ma zaniechać aktywności sportowej i dbania o siebie. Walka z covid kosztem milionów obywateli, bo seniorzy codziennie baseny i siłownie odwiedzają i należy ich chronić. To zakazać wychodzenia z domu ludziom po 60,można można a resztę odblokować i zacząć żyć jak ludzie cywilizowani.
  • Piwa nie pije a 3 km przebiegam w 11:30 min. Biegam systematycznie od 4 lat a Ty?
  • @Kolp - A ja biegam pływam i korzystam z siłowni bo z biegania sylwetki nikt nie zrobił. .. Mitomanem jesteś chłopie. Aktywny biegacz smaruje post o konieczności zamknięcia siłowni. .. Aha aż Ci minusy poleciały.
  • "A ja biegam pływam"ulep bałwana na swoje podobienstwo
Reklama