UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Właśnie zamknięto w szpitalu miejskim oddział płucny. .. bo trzeba tworzyć łóżka covidowe. Znowu zamknięte oddziały, odwołane operache, bo zaparci atyszczepionkowcy to blokują. .. a przykre, bo wystarczy się zaszczepić, wiadomo, że szczepionka nie uchroni całkowicie przed zachorowaniem, ale uchroni przed ciężkiemu przebiegiem, itd. .. czy to tak trudno zrozumieć?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    63
    47
    Kiki(2021-11-13)
  • @Kiki - Nie znam ludzi którzy zmarli na covid za to znam dużo osób które po szczepieniu mają problemy zdrowotne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    72
    Jama(2021-11-13)
  • Jakie?
  • @Kiki - Lepiej niech zamkną szkoły, a nie oddziały w szpitalach. Gdzie ma iść po pomóc chory pacjent, który całe życie płaci wysokie składki do ZUS. To w szkołach najwięcej jest zachorowań i osób na kwarantannach.
  • A ja odwrotnie. Znałam ludzi, którzy zmarli na covid, nie znam osób z powikłaniami po szczepieniu.
  • Problemy zdrowotne masz od przyjścia na ten świat - brak mózgu, który by myślał.
  • Największą wylengarniwa covid jest w przedszkolach, w szkołach i w komunikacji zatłoczonej przez dzieci i młodzież szkolną. Tłok straszny, jedn chucha na drugiego.
  • @Kiki - Antyszczepionkowcy? Głównie to ci co zlewają noszenie masek i zachowanie dystansu. Nic to nie daje? To sprawdźcie ile było zakażeń w Elblągu przez cały zeszły rok a ile jest teraz jak większość zaczęła olewać nakazy.
  • Widoczmie masz male znajomosci, ciezko CI bedzie w zyciu. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Zbyszek1(2021-11-13)
  • Puknij się w ten pusty caban. ..
  • @Kiki - No i?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Free people(2021-11-13)
  • Znam 5 osób, które zachorowały na COVID i zmarły. Nie znam nikogo, kto przyjął szczepionkę i się rozchorował. Tłumaczycie się prawem do wolności wyboru. Twoje prawo nie może ograniczać moich praw, a ja mam prawo do pomocy szpitalnej jeśli zachoruję i takie leczenie będzie konieczne. Wzrost liczby zachorowań wymusza zamykanie oddziałów, aby przygotować je dla covidowców. Rozumiałabym Waszą postawę, gdybyście nosili maseczki zachowywali dystans, ale wy macie społeczeństwo w d…e, jesteście egoistami. Połykacie jakieś specyfiki na przyrost mięśni, nie znając ich składu, pijecie płyny energetyczne, które niszczą Wam nerki, wątrobę i trzustkę i to jest Ok. Tylko szczepionka przeciw covidowi jest Waszym zdaniem niebezpieczna i godzi w Wasze poczucie godności. To jest przejaw egoizmu i niewiedzy o niewyobrażalnej sile!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    19
    babunia(2021-11-13)
  • @babunia - To że dobrowolnie zgodziłeś się na udział w experymencie medycznym nie znaczy że przez ciebie i takich jak ty ja mam mieć ograniczony dostęp do opieki medycznej. Gdybyś chociaż poświęcił tyle czasu co napisanie tego swojego durnego komentarza i poszukał w internecie ilu np zachorowało w uk lub Izralu teraz kiedy chwalił się ze maja wysoki poziom wyszczepienia do tego z przed roku to chociaż w to wątpię zrozumiał byś czy ta szczepionka działa. I może pojalbys to co mówili światowi experci wirusologowie i inni o tych szczepionkach. Ja zaczynam się martwić czy ty dożyjesz 4 dawki no ale twój wybór
  • @Kiki - W telewizji ci te głupoty powiedzieli czy na rynku pani powiedziała ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Jabbnk(2021-11-13)
  • @babunia - Babuniu - 100% racji. Wolność im szczepionki ograniczają. Szkoda, że nie smartfony, dzięki którym np. policja namierzy ich w kilka sekund, szkoda, że nie praca, do której muszą chodzić. Szkoda też - ale już serio - że sami nie widzą, iż swoją krótkowzroczną, egoistyczną postawą rujnują zdrowie innym, których zarażają, nie szczepiąc się i olewając noszenie masek w miejscach, w których przebywają wraz z innymi w zamknięciu: tramwajach, pociągach, sklepach. I jeszcze - najwięcej do powiedzenia na temat rzekomej szkodliwości szczepionek mają do powiedzenia (bez urazy, ale z obserwacji wynika): fryzjerki, budowlańcy, sprzedawcy i wszyscy inni, którzy z medycyną mieli do czynienia wtedy, gdy im ktoś krew do badań pobierał. Mądrzejsi od epidemiologów, od profesorów, wierzą szczególnie chętnie internetowym szarlatanom i innym bajkopisarzom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    15
    Po dwóch dawkach i bez wira(2021-11-13)
  • @Po dwóch dawkach i bez wira - Taki głupi komentarz mógł napisać tylko wice przez emblonga nisan lu Simon
  • @babunia - Gdybyś rok temu zajrzała na oddział kowidowy też byś była przeciw szczepieniom. Tępy lud wierzy we wszystko co media podają. Czemu nie zajrzycie na stromy ministerstwa zdrowia??? Ile jest zgonów po szczepieniach? Jakbyście mieli kogoś w szpitalu to byście inaczej na to patrzyli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    lelek(2021-11-13)
  • @Kiki - Zaparci antyszczepionkowcy? Przecież to jest wasza wina, antymaseczkowców. Mogliśmy pokonać pandemię w 3 miesiące, ale ciemnota bała się założyć maskę i umyć łapy.
  • @babunia - Znam 100 osób, które piło herbatę i zmarło. Te 5 osób zmarło z powodu Covid, czy z powodu "chorób współistniejących"? A może to Covid był jedynie choroba współistniejącą?
  • @babunia - Mówisz, ze nie znasz nikogo kto się rozchorował po szczepionce to podam kilka przykładów NOP z ostatniego miesiąca, więcej można znaleźć na rządowej stronie gov. pl 1.zatorowość płucna, hospitalizacja 2.podwyższone d-dimery do 16577,znaczne osłabienie lewej kończyny górnej, uogólnione bóle stawów, zawroty głowy, temperatura: 38,0–38,4,Arthralgia, porażenie splotu barkowego. 3.gorączka do 39,8 C przez 3 dni, zaburzenia rytmu serca pod postacią licznych pobudzeń dodatkowych nadkomorowych 4.utrata przytomności 7godzin po szczepieniu, nietolerancja bólu, ból głowy 5.ból głowy, ból w klatce piersiowej, ból i drętwienie twarzy i kończyn 6.udar niedokrwienny mózgu z niedowładem twarzowo-ramiennym prawostronnym 7.zatorowość płucna niskiego ryzyka, masywna radiologicznie 8.zgon, osoba samotna, zwłoki odkryto w mieszkaniu 9.małopłytkowość immunologiczna wymagająca przetoczenia KKP, leczenia immunoglobulinami 10.hipotonia, pieczenie zamostkowe, bladość powłok, silna duszność przy najmniejszym wysiłku, podwyższone Ddimery, zgon. I wiele wiele innych, wiec prosze nie mówić, ze po szczepionkach nic się nie dzieje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    grzesion(2021-11-14)
  • Tez takich znam z NOPem. .. dzisiaj zdaja sobie sprawe po co bylo. ..
  • Tez takich znam
  • @grzesion - Jak juz podajesz taka listę "powikłań"to dobrze by było abyś do tego spisu dodał źródło z którego korzystałeś. To co napisałeś może jest i prawdą ale nie mamy tu możliwości zweryfikowania tego co napisałeś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    miswciazzywy(2021-11-15)
  • @miswciazzywy - Podawałem już nie jeden raz, to strona gov. pl. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać NOP niepożądane odczyny poszczepienne, znaleźć stronę gov i na dole są raporty w PDF z ostatniego miesiąca oraz od początku szczepień. Oczywiście sa to tylko te które lekarze zgłosili do systemu, np z mojej rodziny NOP nie zostały zgłoszone. Nie wiem czy uda się wkleić link do oficjalnej bedzie bez poczatku gov. pl/web/szczepimysie/niepozadane-odczyny-poszczepienne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    grzesion(2021-11-15)
  • @grzesion - Ogromne podziekowania że ułomom na tacy podajesz dane które sami mogliby wyszukać. Przeraża mnie że połowa narodu jedyne co potrafi to wlaczyć telewizor. Nie potrafią nawet oficjalnych statystyk zakażeń porównać rok do roku np w Anglii, Singapur, Izrael, Holandia, Austria. .. masowa akcja zastrzykowa przynosi wzrosty transmisji zamiast jej redukcji o 95%!
  • @grzesion - Dziekuje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    miswciazzywy(2021-11-15)
  • Tobie NN też życzę udaneo dnia :-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    miswciazzywy(2021-11-15)
Reklama