UWAGA!

Koronawirus. Zmarło 3 mieszkańców Elbląga i 1 powiatu

 Elbląg, Koronawirus. Zmarło 3 mieszkańców Elbląga i 1 powiatu
Fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

90 zakażeń COVID-19 i 3 zgony w Elblągu, 25 zakażeń i 1 zgon w powiecie elbląskim - to dzisiejsze (13 listopada) dane dotyczące koronawirusa, które opublikowało Ministerstwo Zdrowia. Wszyscy zmarli cierpieli na choroby współistniejące. W kraju przybyło 14 292 chorych, odnotowano 266 przypadków śmiertelnych (197 w związku z chorobami współistniejącymi).

W Elblągu na kwarantannie przebywa 2218 osób, wykonano 250 testów, w powiecie elbląskim odpowiednio 934 osoby i 97 testów.

585 zakażeń COVID-19 odnotowano na Warmii i Mazurach. To jeden z najniższych dziennych wskaźników zakażeń dla województw (mniej zachorowań jest w świętokrzyskim - 288, lubuskim - 271, najmniej w opolskim - 218). 12 osób w regionie zmarło, 11 z nich cierpiało na choroby współistniejące. Na kwarantannie w województwie są 20 344 osoby, wykonano 2871 testów.

W kraju na kwarantannie przebywa niemal 471 tys. osób, wykonano niecałe 69 tys. testów. Przybyło też 15 831 odnotowanych ozdrowieńców.

oprac. TB

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Kochani elblazanie zaszczepcie się przeciwko covid proszę was oto żeby nie było za późno ja jestem zaszczepiony i zero skutków ubocznych!!!!!
 • Kochani Elblażanie Zróbcie tak jak Wam serce dyktuje, a przede wszystkim z własnym przekonaniem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  48
  14
  Elblażanka(2021-11-13)
 • RobertKoliński 😔 Idą w starych, brudnych ciuchach? - Brudasy. .. . 😔 Idą w czystych, dobrych ubraniach? - Tacy niby biedni, ale ubrania to mają lepsze niż my. .. 😔 Idą bez dzieci? - I gdzie te kobiety z dziećmi? Sami młodzi faceci się tu pchają. .. 😔 Idą z dziećmi? - No patrzcie, jacy wyrachowani. Robią z dzieci żywe tarcze. .. 😔 Idą z kraju ogarniętego wojną? - Niech walczą o swoją ojczyznę, co za tchórze. .. 😔 Ich kraj cierpi "tylko"z powodu suszy i głodu? - Przecież u nich nie ma wojny, to przed czym uciekają? Po socjal jadą, cwaniaki. .. 😔 Mówią, że chcą do Niemiec? - Gdyby naprawdę potrzebowali schronienia, prosiliby o azyl gdziekolwiek. .. 😔 Proszą o azyl w Polsce? - My ich nie zapraszaliśmy. Niech ich sobie Niemcy biorą. .. 😔 Białoruskie służby przepychają grupki ludzi w różnych punktach? - Niech idą na normalne przejście i składają wnioski. 😔 Idą złożyć wnioski na legalne przejście - O rany, szturm, szturm, szturm. .. Bez względu na to, co zrobią, będzie źle i znajdzie się pretekst, by ich zdehumanizować. .. Słowo na "U"jest takie straszne. .. Zaś "świnty narut polski"nie lubi patrzeć w lustro, bo tam tylko zamiecione pod dywan zbrodnie i wyparte, anty-ludzkie koszmary. [#RefugeesWelcome 🚩] Hashtagi: #PolakowObrazWlasny, #dehumanizacja, #wyparcie, #rak
 • Elblażanie Walczcie o swoją wolność, nie ulegajcie presji ! Nie panikujcie bo stres to źródło wszelkich chorób. Niech każdy ma prawo podjąć decyzję samodzielnie, bez wpływu osób trzecich Zdrówka życzę :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  40
  26
  Kazdy ma prawo do wolności(2021-11-13)
 • Właśnie zamknięto w szpitalu miejskim oddział płucny. .. bo trzeba tworzyć łóżka covidowe. Znowu zamknięte oddziały, odwołane operache, bo zaparci atyszczepionkowcy to blokują. .. a przykre, bo wystarczy się zaszczepić, wiadomo, że szczepionka nie uchroni całkowicie przed zachorowaniem, ale uchroni przed ciężkiemu przebiegiem, itd. .. czy to tak trudno zrozumieć?
 • Przestańcie oszukiwać ludzi !!! Przestańcie straszyć ludzi !!! Ile kasy dostajecie za sianie tej kłamliwej propagandy !!!??? Czy wy jako internetowa gazeta nie macie sumienia ? Odebrało wam resztki godności ? Napiszcie prawdę ! Napiszcie prawdziwe dane ! Zakłamanie na każdym kroku !!!!
 • @RobertKoliński - Widzę że towarzysz Kolinski wreszcie zmądrzał. Bo to wszystko sama prawda jest.
 • Religijne oszołomy - będziecie ukarani z sianie nieprawdy. To tylko kwestia czasu.
 • @Kiki - Nie znam ludzi którzy zmarli na covid za to znam dużo osób które po szczepieniu mają problemy zdrowotne
 • @RobertKoliński - A tak żebyś wiedzial. Święty naród i ojczyzna! Mamy prawo się bronić w naszych granicach i czuć się dobrze w swoim domu!
 • Czy szanowna redakcja mogłaby uzupełniać dane o zgonach na koronkowego danymi o pozostałych zgonach ? ! To poprawiłoby rzetelność informacji oraz pomogło ocenić wielkość koronkowej katastrofy poprzez obiektywizację danych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  7
  GłębokaMyśl(2021-11-13)
 • RobertKoliński @Vivat Polonia - Kim jesteś, odważny inaczej narodowy troll-oszołomie, że nie masz pojęcia skąd wzięli się dziś ci uchodźcy na polskiej granicy? Mam ci przypomnieć, co zrobiło polskie żołdactwo i politykierzy na żołdzie nowych panów zza oceanu z Irakiem, Afganistanem, Jemenem, Libią, Syrią etc. , skąd pochodzi dziś przytłaczająca większość tych biednych i szukających pomocy i schronienia ludzi? [W 2020 roku Uniwersytet Browna przeprowadził badania i w raporcie wyszło, że przez amerykańskie walki z terroryzmem 37 milionów ludzi musi zmienić miejsce zamieszkania i szukać sobie lepszego miejsca do życia. Jak więc widzicie macki Łukaszenki sięgnęły już większości amerykańskich uniwersytetów i instytucji badawczych. Gdyby nie Białoruś i jej wojna hybrydowa, nikt by tu nie wyruszył ani nie dotarł, to przecież jasne. .. Zdaniem polskich polityków i większości "ekspertów". ] #dehumanizacja, #zbrodnia, #patoprawica, #nienawiść, rak Hashtagi: #IdaBrunatni, #patoprawica, #znieczulica, #czysteZlo
Reklama