UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ten kto ma profity w związku z tą sztuczną pandemia np. podwyzki to będzie w kółko powtarzał te same bajki :D dla lekarzy, policji, sanepidu, ratowników medycznych itp covid może trwać w nieskończoność, dla ludzi takich jak sprzedawcy w marketach, kierowcy autobusów, restauratorzy, pracownicy fitness itp pandemia to zwykly wirus, który zastąpił grype
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    11
    Papa Smurf(2021-01-17)
  • @Papa Smurf - Dokładnie cała budżetówka ma teraz bajlando wszystko pozamykane a kasiorka leci. Do tego bogacą się grabarze kamieniarze a i zusy na całym świecie zaoszczędza trochę kasiorki bo dużo ludzi 60+pobierajacy emerytury umrze czy na kovid czy z braku dostępu do lekarzy a i też po tym specyfiku zwanym szczepionka. Więc kaska zostanie w budżecie państwa
  • @Papa Smurf - To się zamień i idź pracować jako lekarz, ratownik medyczny, jak im zazdrościsz. Te ogromne pieniądze o których się mówi to tylko po znajomości na Narodowym. A wszędzie indziej normalne stawki. Ja chorobę przeszedłem, dziękuję pielęgniarkom na OIOMie covidowym za ich poświęcenie i opiekę.
  • Ty to wszystko piszesz na poważnie? A czytałeś nowele do ustaw? Czytałeś o przepisach, które dają pracownikom medycznym opieki zdrowotnej wieksze uposażenie za pracę przy pacjenta z covid? Czytałeś, że za oddelegowanie do pracy z pacjentami z covid pracownikom medycznym przysługuje pensja 200% w stosunku do pensji podstawowej? Jak nie czytałeś, to poczytaj, bo źródłem prawa w tym kraju nie są audycje w tv i konferencje. .. a dokumenty w postaci ustaw, rozporządzeń. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Cogitans(2021-01-17)
  • @Cogitans - Nie muszę czytać takich bzdur. Mam brata, który jest ratownikiem medycznym i bardzo by chciał dostać 100% podwyżki. Więc zmień dilera, albo połowa działki. A propaganda rodem z PRL-u dalej zbiera żniwo.
  • A brat pracuje na umowie czy tzw. kontrakcie? Bo tu jest różnica. .. każdy pracownik opieki zdrowotnej, który zatrudniony jest na umowę o pracę, za swoją pracę z osobą zakazona dostaje większą pensję (nie pamiętam dokładnie jaką). .. druga sprawa, to czytanie ze zrozumieniem się kłania. .. ja napisałem, że 200% dostają pracownicy oddelegowani do pracy przy osobach zakażonych covid. .. to jest różnica. .. domyślam się, że nie masz pojęcia o tym, kim jest grupa takich pracowników. .. .Ale skoro przepisy prawa to dla Ciebie bzdury, to polecam założyć maseczkę, dezynfekowac ręce najczęściej, jak się da. .a wszystko po to, żeby nie łamać prawa, które w tym kraju obowiązuje. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Cogitans(2021-01-17)
  • @Cogitans - A kto z ratowników pracuję na umowę o pracę. ? Przydupasy dyrektorów. Normalni ludzie mogą pomarzyć o takich warunkach pracy. Przykre ale są równi i równiejsi.
  • @Cogitans - Pomyłka, 100% więcej.
  • @Cogitans - Potwierdzam, dotyczy to pracowników delegowanych a ich płaca to 100% dodatku.
Reklama