UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszystkich tych, co nie stosują się do wytycznych spisywać i w przypadku zachorowania na COVID- 19 po prostu obciążać za leczenie szpitalne czy też w przychodniach, bo niby z jakieś racji ci normalnie myślący mają płacić!!!
  • Tylko najpierw niech im wszystkim oddadzą składki płacone przez lata, bo skoro płacili na służbę zdrowia, to im się należy leczenie, palacze też nie stosują się do wytycznych, żeby rzucić palenie, tak samo ci co jedzą fast foody albo inne tłuste jedzenie.
  • I tych którzy będą mieli wypadek a np. jechali za szybko również niech płacą za leczenie, i Ci którzy palą i będą chorzy przez palenie niech płacą, i alkoholicy również, i Ci którzy będą mieli powikłania po szczepieniu również niech płacą za leczenie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    tak myślę(2021-01-18)
  • A mówi ci coś słowo podatnik i składki? No to się wal ze swoim pomysłem. Się placi. Się oczekuje Wsio
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Lolo343(2021-01-19)
  • @tak myślę - Precyzyjnie tak powinno być. .. tylko budżet poszedłby z torbami, bo interesa przestałyby przynosić należyte zyski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    GłębokaMyśl(2021-01-19)
Reklama