UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sami polityczni poj*by, we wszystko mieszają politykę. Nikogo nie interesują wasze puste i głupie komentarze !!! Ludzie trzeba się zaszczepić, żeby zakończyć te obostrzenia, to jest jedyna droga do normalności.
  • a jak nie mieszać do szczepień polityki ???!!! Mam 36 lat. Chcę się zaszczepić. Przy tym tempie szczepień - jakie zorganizował ten nieudolny rząd - to zaszczepię się może pod koniec tego roku albo w przyszłym. Izrael za chwilę będzie cały wyszczepiony. Można ? Wpuścić pis do Afryki to zabraknie piasku na Saharze dzięki rządom tych nieudaczników z pissu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    fan pissu(2021-01-15)
  • @fan pissu - Jak mówisz nieudolny rząd to może ty się wykażesz, zobaczymy jak ty jesteś nieudolny! Mądrzyč może się każdy. Mam nadzieję, żeudzie mają swój rozum i postąpią tak jak powinni, czyli zaszczepią się jak przyjdzie na nich kolej. Ciekawe, co mądrala powie, że producent szczepionki zmniejszy ilość dostarczanych szczepionek do Unii Europejskiej. Także nie jest tak lekko na tym świecie a ty madrzyj się dalej.
  • @fan pissu - W tym roku? Życzę powodzenia. W takim tempie może za 3,4 lata Hashtagi: #Srutututu
Reklama