UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No masz Ci los kolejna co z dzieckiem w domu jest. No i problem nagle, a tak poznała bachory do szkoły, na świetlicy jeść dali, raz w miesiącu zapłacili za posiadanie 500. Nie martw się MADKO, jeszcze trochę i skarbus wróci do szkoły
  • Czy ty czytasz ze zrozumieniem? Dlaczego obrażasz tą kobietę? Prawdę napisała! Mam 2dzieci. Oboje z mężem pracujemy , kiedy mam mieć czas żeby przerobić nowy materiał z obojgiem?? Nie, z
  • Czy ty czytasz ze zrozumieniem? Dlaczego obrażasz tą kobietę? Prawdę napisała! Mam 2dzieci. Oboje z mężem pracujemy , kiedy mam mieć czas żeby przerobić nowy materiał z obojgiem?? Nie, ze nie chce mi się czy nie umiem. Umiem, chce mi sie. Zawsze pomagam.fzieciom.w nauce ale teraz mam dużo pracy wracam zmeczona i najnormalniej nie mam tyle czasu. W jedną wolna niedzielę wszystkiego nie ogarniemy. Zadać dużo to nie jest sztuką ani praca moi drodzy nauczyciele. I przestańcie biadolić co byśmy bez was zrobili bo my umiemy uczyć dzieci (tylko czasu brak pracujemy po 8-12h a nie 4-5jak wy) za to ręczę że żaden nauczyciel nie pracowałby tak dużo i ciężko jak ja!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Takajedna(2020-03-26)
Reklama