UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Politycy, lekarze, nauczyciele i prostytutki - to grupa która, pomogła rozsiać wirusa i ona powinna zostać zaszczepiona do końca stycznia.
  • A gdzie piegniarki w tym wszystkim?? Czuje się pominieta. .
  • Spieszmy się kochac pielegniarki, tak szybko odchodzą. .. Tiffany na wizji odpadła 10 min po zaszczepieniu (do dziś słuch po niej zaginał), wczoraj pielęgniarka w Portugalii - dwa dni po szczepieniu. 32-letnia lekarka z Meksyku leży na OIOMie z zapaleniem rdzenia kręgowego (będzie "warzywem"do końca życia). W Izraelu - starszy Pan umarł kilka godzin po szczepieniu. W Szwecji 85-letni Pan również umarł na drugi dzień po szczepieniu. Super szczepionka, która "chroni"przed covidem, że albo wyjeżdżasz nogami do przodu, albo masz powikłania gorsze od covid-19,gdzie 90% przechodzi bezobjawowo. A to tylko wierzchołek góry lodowej - przypadki, których nie udało się zatuszować. Dziękuję nie mam więcej pytań
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    18
    otóż(2021-01-05)
  • @otóż - Kłamiesz i siejesz zamęt. Na taką masę zaszczepionych to jest nic. Jeślibyśmy tyle samo osób pogłaskali po głowie, to zdarzyłoby się niemało przypadków chorób i zgonów w ciągu kilku następnych godzin, to kwestia statystyki. Zwłaszcza że szczepi się ludzi starszych. Co do pielęgniarki z Meksyku, to kłamiesz i manipulujesz. Miała ona wcześniej ostre reakcje alergiczne na leki to po pierwsze. Po drugie nie wiadomo czy bedzie warzywem a juz ty na pewno o tym nie wiesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    yelou(2021-01-05)
  • @yelou - Twierdzisz, że to nic? Nic, pod warunkiem ze nie trafi na Ciebie ani Twoich bliskich. Podobnie można by powiedzieć o koronawirusie - po co te obostrzenia skoro tylko część osób ciężko na niego choruje, a tylko niewielki odsetek umiera.
  • Nieprawda. W Izraelu zaszczepiono tyle ludzi, ile w Polsce zachorowało na covid. Po szczepionce zmarła jedna osoba, na covid z tej samej puli - 30 tys. Więc można szacować na oko, że covid niesie ryzyko 30 tys razy większe od powikłań po szczepieniu. Prawdopodobnie jednak jest znacznie więcej, bo zmarło więcej ludzi na covid (u nas)no i tych, którzy to przechorowali- nawet bezobjawowo- czekają spore przeboje w przyszłości. To tak jak z hiv - choruje się bezobjawowo. Dopiero po paru latach pojawia się efekt - aids
  • @yelou - Jak zwykle merytorycznie bez znaczenia wpis. .. porownujesz liczbę zgonów z covid, która rozłożona jest w czasie do liczby zgonów z powodu szczepionki, choć minęły 2 tygodnie. .. brawo. .. na podstawie 2 tygodni wysnuwasz wnioski. .. poczekajmy. .. zobaczmy, jakie faktycznie przyniesie skutki szczepionka. .. w dłuższym okresie czasu. .. mam tu na myśli skutki dwojakiego rodzaju: z jednej strony jej skuteczność w ochronie. .. z drugiej efekty niepożądane. .. wtedy dopiero będzie można oceniać. .. niestety okazuje się, że ludzie są tak na prawdę darmowymi testerami. .. bo nikt mi nie powie, że przeprowadzono należyte badania, na odpowiedniej grupie ochotników. .. .i wyciagnieto wnioski na podstawie długoterminowej obserwacji. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Cogitans(2021-01-05)
  • @Cogitans - I znowu to samo: nie masz pojęcia, jak te szczepionki testowano, czy są dobrze przetestowane, jakimi metodami to robiono, ilu ludzi to robiło, jakimi technologiami itd, Jesteś ostatnią osobą, która ma prawo recenzować pracowników Pfeitzera - jak by nie było najlepszych naukowców na świecie. Następne kłamstwo: epidemia w PL dzięki takim ludziom jak ty oraz bezmyślności rządu (szkoły)wybuchła na początku października, a śmiertelne żniwo zebrała w listopadzie i grudniu, więc to nie jest długi okres. Mamy z tego okresu jeszcze grubo ponad 200 tys aktywnych przypadków więc sporo ludzi musi umrzeć z tej puli 1300000 zachorowań, dlatego stosunek 300000:1 będzie większy
  • @yelou - Pojęcia to chyba Ty nie masz. .. przetestowano 44 tyś. (Pfizer)osób. .. .w jakim czasie? Maksymalnie 9 miesięcy. .. .choć faktycznie z zdecydowanie krótszym czasie. .. no chyba, że szczepionka powstawała znacznie wcześniej. .. Ale wirusa zanotowano w roku 2019,a zatem wcześniej nie mogli. .. .nawet gdyby przyjąć, że 9miesiecy trwały testy, to i tak jest czas bardzo krótki. .. moderna przetestowala 30 tyś. .. czas testów podobny. .. .jakimi metodami mogli to robić? Raczej zwykłymi. .. .nic nadzwyczajnego. .. podano preparat i obserwowano skutki. .. .nikogo nie recenzuje. .. stwierdzam tylko, że czas pokaże, jaki skutek wywoła preparat tej firmy. .. .może pozytywny. .. może negatywny. .. .któż to wie? Sam producent nie wie. .. .to co ja czy Ty możemy powiedzieć. .. .? Różnią między mną a Tobą jest taka, że ja mówię jak jest. .. .mówię prawdę. .. .skutki szczepionki mogą być negatywne (nie muszą). .. .zastanówcie się ludzie, zanim ją weźmiecie. .. .wskazuje przy tym na pewne fakty. .. .Ty zachęcasz do szczepionki. .. .choć nie wiesz o niej nic. .. może jest spoko. .. a może nie. .. negujesz mnie, który mam wątpliwości. .. .i mam prawo je mieć. .. .mogę też o tym mówić. .. .podaje argument. .. .Ty-nie podajesz nic. .. albo podajesz obserwacje z 2 tygodni, w stosunku do 10 miesięcy. .. .merytorycznie-żenada. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Cogitans(2021-01-06)
  • @Cogitans - Juz mi się nie chce odpowiadać po raz kolejny na ten sam pomylony bełkot. Policzyłem tylko, że w tym poście zrobiłeś 36 wielokropków. Jak się nazywa taka choroba?
  • @yelou - Poddaj się. Jałowa dyskusja z tym gostkiem. Kiedyś próbowałam przekonać do noszenia maseczki. Jego argumenty są tak kuriozalne ze nie ma szans przeforsować czegokolwiek. Zawsze jednak śledzę jego wpisy i czytam je z podziwem co można mieć w bani.
  • @yelou - zdradź tajemnicę, nosisz takie klapki jak kiedyś konie, maske spawalniczą czy coś jeszcze innego. i uważaj w mięsnych, niekupuj nietoperzy
  • @yelou - To jest zespół powikłań-nie wiem ale się wypowiem bo mam racje i moja racja jest mojsza niż twojsza
  • @yelou - Taka choroba to nerwica natręctw. W przebiegu OCD najczęściej obserwuje się: • nadmierny pedantyzm (w tym również częste dbanie o symetrię), przesadne dbanie o higienę, STRACH PRZED ZAKAŻENIEM jakąkolwiek chorobą, • nawracające wątpliwości, nieustanne pytania (czy na pewno światło jest zgaszone, czy książki leżą na miejscu, itp. ), • częste i/lub długotrwałe dotykanie różnych przedmiotów, ciągłe liczenie w myślach lub na głos, • natrętne myśli dotyczące wykonywania aktów seksualnych lub zakazanych zachowań, • odczuwanie silnej potrzeby zapamiętywania nieistotnych szczegółów, • obsesje religijne, • ciągłe przestawianie rzeczy znajdujących się w danym pomieszczeniu, ich ustawianie i porządkowanie, • ODCZUWANIE PRZYMUSU LICZENIA, np. mijanych budynków, samochodów określonego koloru, świecących się latarni ulicznych, • wewnętrzny nakaz uczęszczania (np. do szkoły, pracy, sklepu)stałą trasą, np. omijając rysy płyt chodnikowych.
  • RobertKoliński @yelou - Nie wiem jak to jest z wielokropkami, ale o osobach używających więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników, to pisarz Terry Pratchett na przykład twierdził, iż są to osoby z zaburzeniami własnej osobowości. I znajduje to potwierdzenie w nauce, bo rzeczywiście badania pokazują, że np. schizofrenicy używają alternatywnej ortografii, nadużywają dużych liter i znaków interpunkcyjnych. Ktoś tam wyżej również pytał o Leszka Millera - odpowiedź na zdjęciu; Hashtagi: #rownosc, #RasaPanow, #kumoterstwo, #jelity, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2021-01-06)
  • @yelou - Jeżeli liczby z danych firmy Pfizer są dla Ciebie pomylonym bełkotem, to cóż można Ci wiecej powiedzieć? Brakuje Ci argumentów, to stosujesz wybieg retoryczny. .. czepiasz się moich wielokropków. .. .gdybyś miał trochę szerszy horyzont myślowy, to wpadłbys na pomysł, z jakiego powodu można używać różnych znaków polskiego alfabetu w wypowiedziach, które umieszczane są w takim miejscu. .. niestety. .. nie wpadłeś. .. postepujesz za to, jak osoba, która nie ma nic do powiedzenia i próbuje za wszelką cenę zdyskredytować interlokutora. .. To jest standardowe działanie, gdy nie ma już argumentu przeciwnego. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Cogitans(2021-01-06)
Reklama