UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po co szczepić się na coś, co nie istnieje?
  • „Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli”
  • kiedy otworzysz OCZY ? Kiedy przestanie Ci lewica prać mózg ? Musi ktoś z najbliższej rodziny Ci na to świństwo umrzeć, żebyś przejrzał/przejrzała na oczy serio ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    35
    Pani(2020-12-28)
  • @Pani - Pani już podziękujemy
  • Ilu ludzi musi umrzeć żebyś uwierzył że ziemia nie jest płaską.
  • Byś się zdziwił. To gó. .. tak niszczy organizm że do dziś mam problemy.
  • Po co wypisujesz ciągle komentarze wirus istnieje mój tata walczy o życie. Tyczy się ciebie Gościu!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    Skandal(2020-12-28)
  • no właśnie. wykonaj proste działanie matematyczne. 7,8 mld ludzi na ziemii. zmarło 1,74mln ludzi. policz jak jest śmirtelnośc tego straszliwego wirusa.
  • życzę CI abyś ciężko przeszedł covida, inaczej będziesz gadał
  • @yaris - jak można zachorować na coś co jest w twojej wyobraźni?wierzysz w covida bo lekarz tak powiedział? a powiedział ci, że za jego stwierdzenie dostanie 2x tyle kasy? powiedział, że nader często sie zdarza, że starsze osoby właśnie w szpitalu dostaja zapalenia płuc i już nie wracają? czy jesteś tak ciężko wystraszony, że nie potrafisz poskładać klocków lego?
  • jak to się ma do szczepionki?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    zdziwiony(2020-12-28)
  • Tak jak ty 😠
  • @Pani - Jaka lewica? 😠 Myślenie nie boli 😠, każdy myślący człowiek sie się zaszczepi, ,nie mierz innych swoją miarą 😠
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Kate 2020(2020-12-29)
  • @Pani - Zgadzam się w 100%. nie ważne tu są pogłosy polityczne ale najważniejsze jest zdrowie naszych bliskich i nie życzę nikomu, naprawdę nikomu patrzeć na cierpienie bliskiej kochającej osoby, jak nie może oddychać, jak skazana jest na maszynę która za nią oddycha, jak nie będzie mogła nawet porozmawiać a nie daj Boże pożegnać bliskiej osoby w. przypadku śmierci. nie życzę nikomu by musieli patrzeć jak jakiś paskudny wirus zabija ci najbliższą osobe
  • Zaszczepię się to mój wybór. Gorsze są skutki uboczne przechorowania covid, wiem bo przy tym pracuję i widzę co dzieje się z ludźmi. Reakcja poszczepienna typu ból, gorączka, dyskomfort fizyczny to nic w porównaniu do degradacji płuc, serca i niedotlenienia mózgu.
Reklama