UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Dziękuję Redakcji za przypomnienie tych zdroworozsądkowych zasad i mądrych, naukowych zaleceń prof. Roberta Flisiaka. Płaskoziemcom i antyszczepom przypominam, że wciąż mogą nawrócić się ze zgubnej i ignoranckiej drogi swoich antypandemicznych, sekciarskich guru i głupot powtarzanych przez tych cynicznych hochsztaplerów. Zamiast przeto ich codziennych, antyszczepowych filmików z yt z żółtymi napisami polecam dla odmiany poważną, rzetelną i naukową edukację, dostosowaną rzecz jasna do poziomu - enjoy!:) Hashtagi: #edukacja, #nauka, #zdrowie, #ByloSobieZycie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    21
    RobertKoliński(2020-12-28)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu, nie gadajcie tyle tylko szczepcie się w pierwszej kolejności, dajcie obywatelski przykład.
  • @RobertKoliński - A ten znów uprawia propagandę rodem z PRL, ,nasi naukowcy są lepsiejsi, ,
  • @RobertKoliński - Które z tych poważnych i rzetelnych opinii naukowych na temat szczepionki wybrać. To tak jak z interpretacją Ustawy Zasadniczej, połowa znawców mówi że ja złamano a druga połowa mówi że nie złamano. I bądz tu człowieku mądry.
  • Raczej 3 procent pisowskich prawników mówi, że nie złamano, a cała reszta poważnych konstytucjonalistów, rady naukowe wydziałów prawa największych polskich uniwersytetów, Komisja Wenecka i wiele międzynarodowych autorytetów twierdzi coś przeciwnego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    9
    znaffca(2020-12-28)
  • RobertKoliński Ja mówię, że złamano. A ponieważ, jak powszechnie wiadomo, wiem wszystko najlepiej (iż się interesuję, jak chcę coś wiedzieć), to można mi wierzyć:)Do internauty tam powyżej - w sumie to nawet bym się i zaszczepił, głównie dlatego żeby skończyć takie pitolenie prawaków i płaskoziemców właśnie, ale jako lewicowcowi i równościowcowi (jest takie słowo:)nawet nie bardzo mi wypada. Są bardziej narażeni i potrzebujący. Dodatkowo, przypominam, ja wciąż czekam na import do Europy ludowej szczepionki wyprodukowanej przez postępowych towarzyszy kubańskich przy pomocy m. in. UE i ta korporacyjna, najdroższa na rynku, szczepionka z kraju imperialistycznego jest mi wyjątkowo niemiła; Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #kuba, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    9
    RobertKoliński(2020-12-28)
  • @znaffca - A który konstytucjonalista to jest bardziej poważny ? Ten co za PIS czy ten co za PO ? Gdyby zapisy Ustawy Zasadniczej były jednoznaczne i precyzyjne to nie było by możliwości aby je różnie interpretować.
  • @RobertKoliński - Towarzyszu a co będzie jak się okaże że ta wyczekiwana przez was szczepionka jest z ananasa
  • RobertKoliński Będę wtedy jeszcze słodszy, niż do tej pory. O ile to jest w ogóle możliwe:) Hashtagi: #ImSweetEnough
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    RobertKoliński(2020-12-28)
  • @RobertKoliński - Fajnie to zabrzmiało panie Robercie "w sumie to nawet bym się i zaszczepił "ale. .. .. ?????
  • @RobertKoliński - przerażające co piszesz. poczytaj jeszcze. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    zdziwiony(2020-12-28)
  • On czeka na szczepionkę z komunistycznej Kuby. Chętnie zafunduje mu bilet. Oczywiście w jedną stronę.
Reklama