UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląg to epicentrum pandemii. To już nawet nie jest Śląsk, Wuhan. Nasze miasto i nasz region można porównać do sytuacji w Meksyku. Zajęliśmy pierwsze miejsce (biorąc pod uwagę ilość zakażeń w ostatnich 7 dniach)spośród wszystkich 306 powiatów - to taki prezent na Wigilie. .Mimo wszystko życzę wszystkim zdrowia, chociaż wiem, że dla wielu to będą ostatnie święta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    4
    zmartwionnyy(2020-12-24)
  • @zmartwionnyy - Praca plaskoziemcow i IQ pijanej ameby na tym forum od pół roku też dołożyła swoją cegiełkę do wyniesienia Elbląga na pierwsze miejsce na świecie. A kilka mcy temu była to oaza spokoju
  • @zmartwionnyy - A to dopiero początek. I elbląska władza, która słowem nie komentuje tego, co się dzieje, jak cierpią i boją się zwykli elblążanie, tylko znowu durne konferencje zwołuje, dziwi się i zgłasza pretensje do rządu. Socjopatyczna banda za nic mająca prawdziwe problemy mieszkańców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    współczuję(2020-12-24)
  • @yelou - Ale Ty niemądry jesteś. .. wierzysz że obostrzenia coś dają. .. prezydent Francji mówił ze był ostrożny nosił maskę i co? Zarażony! W Szwecji minimalne obostrzenia a skutek taki jak u nas jeśli chodzi o chorych. A nasza gospodarka zniszczona dzieci bez szkoły i zapaść służby zdrowia! Dało to 40 tys zgonów więcej i pewnie jak mówią psycholodzy problemy psychiczne u dzieci za parę miesięcy. Do tego bezrobocie i oby nie samobójstwa obecnych właścicieli barów restauracji hoteli itp
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Tak mysle(2020-12-24)
  • @Tak mysle - O, o właśnie o tobie i twoich kolegach pisałem. Słusznie pisał S. Lem, że nie miał pojęcia, że tylu idiotów jest na swiecie dopóki nie powstał internet i fora. Ale to był dopiero pierwszy etap. Dopiero by się zdziwił gdyby doczekał ery Youtube i co ten serwis porobił z ludzkimi mózgami
  • @yelou - To napisz co robić? Skoro nie działa to co robią. Nie działa w Polsce w Europie w USA. To chyba robią to źle. Bo gdyby tylko w Elblągu.
  • Działa, tylko że w Elblągu do zasad stosuje się co 10-ta osoba, dlatego to tutaj nie działa i czeka nas kolejna fala. W Europie nie działa, ponieważ zrobiono lockdown a nie zamknięto szkół, co nic nie dało. Jeśli już to odwrotnie. Teraz dopiero chyba trochę zamykają. Dlatego do kwietnia/maja będą mieli pomór bo potrzeba kilku mcy żeby wyhamować to co się rozniosło
  • @współczuję - Brawo 100
  • @zmartwionnyy - Wsie pustoszeją, miasta się rozrastają. Ludzie – dosłownie – mieszkają sobie na głowach na niespotykaną dotąd skalę. Taka Koncentracja w jednym miejscu to idealny cel dla obecnego i kolejnych wirusów czy innych zagrożeń biologicznych. Gotując się w blokach, bojąc wystawić nos za drzwi, spójrzmy na naszą wieś. Tam życie mało się zmieniło. Można swobodnie wyjść na spacer, dzieci się bawią w ogródkach, rolnicy uprawiają ziemię, widok drugiego człowieka nie przyprawia o zawał serca, bo znajduje się on kilkadziesiąt lub kilkaset metrów dalej (cytat). A ja mam normalne święta po prostu trzymam dystans zdrowo się odżywiam, nie warzywami z Biedronki i Lidla. Nie pakuje na siłowni popychając puszką suplementu lub gorszego dziadostwa. Oczywiście święty nie jestem. Covid oczywiście nas nie ominą tym bardziej że żona to piguła cała rodzina go miała. Tylko nie mogę odpowiedzieć sobie na jedno pytanie dlaczego tak lekko nam to się ślizgnęło może wy znacie odpowiedz. Pozdrawiam życzę zdrowia i wesołych świąt wasz wieśniak.
Reklama