UWAGA!

28 Salon Elbląski – zapraszamy do udziału!

 Elbląg, 28 Salon Elbląski – zapraszamy do udziału!

Od ostatniego Salonu Elbląskiego mijają dwa lata, pora więc ogłosić nabór do kolejnej, dwudziestej ósmej już edycji tej imprezy. Termin przyjmowania zgłoszeń do 3 kwietnia

W Salonie Elbląskim mogą wziąć udział artyści związani z elbląskim środowiskiem plastycznym. Przed zgłoszeniem chęci udziału należy zapoznać się z Regulaminem 28. Salonu Elbląskiego, po czym wypełnić kartę zgłoszeniową oraz dostarczyć zdjęcia maksymalnie 3 prac, powstałych w ciągu ostatnich 2 lat czyli nie wcześniej niż po 1 września 2013 r. Nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o technikę wykonania prac.
       Zgłoszenia – w wersji tradycyjnej lub elektronicznej – przyjmowane są do 3 kwietnia 2015 r. Do 10 kwietnia z nadesłanych propozycji wybrane zostaną prace, które od 28 maja do 5 lipca zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii EL. Za dobór prac do wystawy odpowiedzialni będą: Jarosław Denisiuk – Dyrektor CS Galeria EL, Karina Dzieweczyńska – Kierownik Działu Inicjatyw Programowych i Reklamy / Specjalista ds. Kolekcji oraz Marta Demko – Specjalista ds. Edukacji / Kurator.
       Szczegółowy Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie www Galerii EL oraz na miejscu w Centrum Sztuki Galerii EL przy ul. Kuśnierskiej 6.
       Dodatkowych informacji udziela także Marta Demko, marta@galeria-el.pl, tel. 55 625 67 83.
      
      
      
Beata Branicka, Centrum Sztuki Galeria EL

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama