UWAGA!

"Alter Ego" jedzie na festiwal

Grupa offowa"Alter Ego" weźmie udział w II Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Młodzieżowych "Młodzi i Teatr", który odbywać się będzie od 26 do 28 września w Iławie. Podopieczni Tomasza Walczaka zaprezentują spektakl pt. "Godzina człowieczej nicości".

"Alter Ego" uczestniczyło już w pierwszej edycji iławskim festiwalu, którego organizatorem jest grupa teatralna "Ephata" i Iławskie Centrum Kultury i Sportu. Wówczas za spektakl "Rozmowa z własną nogą" młodzi aktorzy otrzymali jedną z dwóch równorzędnych pierwszych nagród - Nenufar Starosty Iławskiego.
     - W tym roku zaprezentujemy "Godzinę człowieczej nicości", spektakl, który powstał na podstawie tekstu Anny Świrszczyńskiej - mówi Tomasz Walczak, reżyser i opiekun "Alter Ego". - Spektakl miał swoją premierę w maju 2001 r. Jako ciekawostkę mogę dodać, że w Iławie wystąpi pierwszy skład "Godziny", czyli Zuzanna Łazowy, Anna Nowak, Katarzyna Kwiecień i Anna Witomska.
     Oprócz prezentacji festiwalowych odbywać się będą także warsztaty teatralne. W ubiegłym roku prowadził je mim z Petersburga. W tym roku instruktorem będzie aktor Lech Ordon.
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Moi drodzy młodzi aktorzy:))))Życze wam powodzenia na festiwalu.Mam nadzieje ze pokazecie wszystkim na co stac Alter Ego.Pozdrowienia dla Pana Tomka, Justyny Bubienko i Zuzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ja- bez talentu(2003-09-24)
 • duzo szczescia pokazcie na co was stac i sluchajcie Walczaka.pozdrowienia dla wszystkich starych "Alterów" i Oczywiscie dla Tomeczka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Aniołka(2003-09-24)
 • Fajnie, ze jedziecie do Ilawy:) Zycze wam powodzenia i polamania nog na scenie:) Pozdrowienia dla pana Tomka i wszystkich mongolkow!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Natalia(2003-10-01)
Reklama